Te wycieraczki samochodowe to jakaś paranoja. "Zmieniają zasady gry". To tak głupie, że aż śmieszne

Te wycieraczki samochodowe to jakaś paranoja. "Zmieniają zasady gry". To tak głupie, że aż śmieszne

wycieraczki-samochodowe-goodrich-cena

Podaj dalej

Wycieraczki samochodowe nie są zbyt ekscytujące, prawda? Większość kierowców kupuje zamienniki i liczy na to, że wytrzymają rok lub dwa. Ale, ale… Po co kupować nudne wycieraczki, skoro można kupić terenowe wycieraczki BFGoodrich? To są jakieś jaja! 

Te wycieraczki to nie żart na prima aprilis

Te wycieraczki samochodowe są zaprojektowane dla ludzi, którzy chcieliby mieć małe opony przyczepione do przedniej szyby. Wycieraczki terenowe są inspirowane oponą BFGoodrich All-Terrain T-A K02. W rezultacie są kompletnie nieporęczne i mają nawet wzór bieżnika! Tylko po co?

To jednak nie wszystko. Te śmieszne wycieraczki mogą pochwalić się „zawieszeniem X-Flex” zapewniającym stały kontakt z przednią szybą. W ekstremalnych warunkach do gry wejdzie technologia „Scrub-X”, która szybko usuwa deszcz, błoto, śnieg, robaki i brud. 

Gdyby tego było mało, Secure-X Connector zapewnia łatwą i bezpieczną instalację. Dużo trudnych nazw, a i tak wszyscy kupimy zamiennik za 20 zł, prawda? 

Dla pickupów i SUV-ów

Te wycieraczki zostały zaprojektowane z myślą o pick upach i SUV-ach, choć nie wiadomo, czy nie stworzono ich o to, by leczyły męskie ego. A cena? Hmm… 79,99 dolarów (300 zł) to mniej więcej tyle, ile wydasz na wycieraczki przez całe swoje życie. 

wycieraczki-samochodowe-goodrich-cena

Pomimo iż wydaje się, że to prima aprillisowy żart, te wycieraczki samochodowe są jak najbardziej prawdziwe. Firma dodała też, że to produkt zmieniający zasady gry, zaprojektowany tak, aby sprostać wyzwaniom związane z terenową jazdą, szczególnie w trudnych i ekstremalnych warunkach. 

Całe szczęście, że pojawiły się te wycieraczki, bo miłośnicy offroadu i kierowcy Jeepów mieli już dosyć awarii na drodze spowodowanych wycieraczkami za 20 zł… 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News