Masz taką Skodę Fabię? Uważaj na swoich sąsiadów - mogą zrobić ci niezły "psikus"

Masz taką Skodę Fabię? Uważaj na swoich sąsiadów - mogą zrobić ci niezły "psikus"

skoda-fabia-liscik-od-sasiadow

Podaj dalej

Ta Skoda Fabia nie spodobała się w sąsiedztwie… Właściciel samochodu znalazł niemiłą informację za szybą. Okazało się, że dla sąsiadów samochód nie był wystarczająco elegancki. „Zabierz ten złom na wysypisko!”. 

Skoda nie wystarczająco elegancka

skoda-fabia-liscik-od-sasiadow

Znasz to uczucie, kiedy wydaje ci się, że wszyscy wokoło mają ładniejsze i lepsze rzeczy od ciebie? Właściciel tego samochodu nie miał takiego uczucia, ale sąsiedzi upewnili się, żeby miała. Ta Skoda kompletnie im się nie spodobała. 

Ta dziwna historia przewija się przez media społecznościowe. Rzuca dziwne światło na działania, które niektórzy ludzie podejmują, aby chronić „poprawny” wizerunek dzielnicy mieszkalnej. 

Julia Laursen, radna Partii Zielonych mieszka u wybrzeży Anglii. Pewnego dnia rano gdy wyszła do swojego samochodu, zobaczyła dziwną notkę. Skoda Fabia za szybą miała karteczkę informującą, że jej gówniany samochód oznacza, że wszystko inne w okolicy też wygląda źle. 

Wypad na złom

Sąsiedzi poradzili jej, aby parkowała swój samochód w innym miejscu, ponieważ to jest „przyzwoita droga”, a jej Skoda nadawała jej wygląd Bejrutu. Wszyscy inni jeździli fajnymi, nowymi samochodami, więc ona była wyjątkiem. W związku z tym została zaproszona do parkowania w miejscu bardziej przypominającym złomowisko. 

Wściekłość kobiety jest zrozumiała. Mieszkanie w określonej okolicy nie powinno dyktować tego, jakim samochodem powinniśmy jeździć, ani jakie ubrania powinniśmy nosić. Kobieta dała upust emocjom na Facebooku. 

Kobieta napisała, że może dać sąsiadom prawdziwy wygląd Bejrutu, jednak ostatecznie usunęła swój post z Facebooka. Może jej Skoda znalazłaby się wówczas w niebezpieczeństwie? Kobieta rzecz jasna nie ma zamiaru zwracać uwagi na ostrzeżenia ze strony sąsiadów. 

Skoda Fabia może i nie jest definicją stylu i designu, ale ma dobrą ekonomię i jest tania w eksploatacji. Co ważniejsze, jej samochód jak każdy inny, nie narusza obowiązujących praw i przepisów. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News