Szajbus w BMW całkowicie stracił kontrolę nad swoim gniewem! Takiej akcji jeszcze nie widziałeś

Jest pewne miejsce na mapie, o którym mówi się, że to właśnie tam „wynaleziono” agresję drogową – wściekłe zachowanie kierowców na drogach. To miejsce to Los Angeles i niestety, to zajście z udziałem kierowcy BMW tylko potwierdza tę tezę. 

Szajbus w BMW całkowicie stracił kontrolę nad swoim gniewem! Takiej akcji jeszcze nie widziałeś
Podaj dalej

Latem 1987 roku amerykańskie media uznały LA za wynalazcę wściekłych zachowań kierowców. Wszystko za sprawą serii morderstw i obrażeń związanych z ruchem ulicznym w południowej Kalifornii. To właśnie wtedy media po raz pierwszy użyły terminu „road rage”. 

szajbus-w-bmw

Akcja rodem z GTA

Opisywane zdarzenie miało miejsce w North Hollywood, na skrzyżowaniu Victory Blvd i Canyon Road. Świadkowie byli zszokowani, gdy zobaczyli najnowsze BMW Serii 7 wściekle ścigające i uderzające w starszego Forda F-150. Szaleniec w BMW taranował pick upa, rzekomo w odwecie za wcześniejsze zdarzenie i ucieczkę. 

Z komentarzy w mediach społecznościowych wynika, że pick up uderzył wcześniej w BMW. Facet nic sobie z tego nie zrobił i próbował uciec z miejsca zdarzenia. Kierowca Forda trafił jednak na niewłaściwą osobę do tego typu akcji. 

https://www.instagram.com/p/B9R5xerpeIw/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Szaleniec w BMW ruszył w pogoń za pick upem, uderzając go na samym środku skrzyżowania. Próbował obrócić go o 180 stopni. Piesi i inni kierowcy patrzyli z niedowierzaniem na spustoszenie, które sieje facet w BMW. 

Aresztowanie szajbusa

Filmy z incydentu zalały media społecznościowe, a reakcja policji miała miejsce 12 godzin po tym, gdy pierwsze nagranie trafiło na Instagrama. LAPD poinformowała o aresztowaniu za atak ze śmiercionośną bronią. 

Tweet policji nie wyjaśniał dokładnie, który z kierowców został aresztowany ale możemy założyć, że chodziło o kierowcę BMW. Policja nie poinformowała, czy osoby postronne doznały obrażeń podczas tego szaleńczego incydentu na drodze. Pozostaje tylko się cieszyć, gdyż te surrealistyczne sceny miały miejsce w pobliżu szkoły podstawowej. 

https://www.instagram.com/p/B9TU53bJFNQ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Przeczytaj również