Rolls-Royce ze świetną inicjatywą dla dzieciaków w domach. Teraz wy zaprojektujecie luksusowe auto przyszłości!

Zadanie domowe, konsola, zadanie domowe, konsola… Wszystko po czasie może się znudzić, siedząc non stop w domu. Dlatego Rolls-Royce postanowił wyjść ze świetną inicjatywą dla najmłodszych. 

Rolls-Royce ze świetną inicjatywą dla dzieciaków w domach. Teraz wy zaprojektujecie luksusowe auto przyszłości!
Podaj dalej

Wydarzenie zostało nazwane Konkursem Młodych Projektantów i ma zapewnić zarówno rodzicom, jak i dzieciom miłą rozrywkę podczas światowej epidemii koronawirusa. 
W konkursie mogą brać udział dzieci do 16 roku życia. Zadanie: zaprojektować wymarzonego Rolls-Royce’a przyszłości. Firma chce, aby dzieci pobudziły swoją wyobraźnię, więc właściwie nie ma kolejnych wytycznych. 

Po zakończeniu projektu należy odwiedzić stronę Rolls-RoyceYoungDesignerCompetition.com i przesłać zdjęcie, informacje kontaktowe i parę słów o szkicu. 

Przykładowa praca nadesłana na konkurs

Następnie zespół projektowy Rolls-Royce’a oceni zgłoszenia i wyłoni jednego zwycięzcę. Nagrodą będzie profesjonalnie wykonana ilustracja swojego projektu – podobną do widocznego tutaj Crabmobile, a także przejażdżkę luksusowym samochodem z szoferem pierwszego dnia powrotu do szkoły. Czyż nie wspaniale?

Konkurs trwa od dziś do 18 maja i dozwolone jest wysyłanie wielu prac. Rolls-Royce twierdzi, że wyzwanie ma na celu pobudzanie talentu projektowego, inspirowanie wielkości i zapewnianie pożądanego odwrócenia uwagi od środków izolacji i dystansu społecznego. 

Zatem… Do dzieła! 

Przeczytaj również