Promocja na paliwo w całej Polsce! Benzyna i Diesel nawet za 5 zł/litr, a LPG za 3 zł/litr

Promocja na paliwo w całej Polsce! Benzyna i Diesel nawet za 5 zł/litr, a LPG za 3 zł/litr

paliwo-pelny-bak-ceny-ropy-spadaja

Podaj dalej

Paliwo w Polsce cały czas drożeje – z początkiem czerwca kierowcy muszą liczyć się z cenami blisko 8 zł/litr Pb95, podczas gdy Diesel jest zaledwie kilkadziesiąt groszy tańszy. Nadchodzące wakacje i zwiększony popyt na benzynę wg. ekspertów może tylko pogłębić kryzys związany z cenami przy dystrybutorach. Na szczęście są liczne promocje, z których korzystają Polacy. Sprawdź TUTAJ. 

Promocja na paliwo w całej Polsce

ceny paliwa diesel benzyna
fot. freepik.com

Paliwo po kilku tygodniach stagnacji znów zaczęło koszmarnie drożeć. Niestety, ale jeśli ceny podnosimy od poziomów 7 zł/litr, wiadomo, że kierowcy nie będą mieć łatwego życia. Dla wielu zmotoryzowanych paliwo jest już po prostu za drogie, rujnując domowy budżet. Na szczęście możemy korzystać z licznych promocji. Jedną z nich znajdziecie TUTAJ. 

Zbliżające się wakacje mogą być strasznym okresem dla właścicieli samochodów w Polsce. Więcej wyjazdów wakacyjnych i wzmożony ruch zawsze wiąże się ze zwiększonym popytem na paliwo. 

Nawet kilka lat temu, kiedy rynek paliw nie był tak wrażliwy, wakacje zawsze oznaczały droższe paliwo na stacjach benzynowych. Nie inaczej będzie tym razem, więc planując swoje wakacje kierowcy muszą uwzględnić, że paliwo będzie jeszcze droższe niż dziś. 

Benzyna, Diesel i LPG dużo taniej

diesel benzyna ceny paliw
fot. freepik.com shangarey

Warto zatem skorzystać z licznych promocji, bowiem dzięki tej konkretnej możemy dostać kartę przedpłacona na paliwo o wartości nawet 120 zł. Dzięki temu zatankujemy paliwo po „starej cenie”, czyli za około 5 zł/litr benzyny czy oleju napędowego, lub 3 zł/litr LPG. 

Oprócz tego kierowcy powinni także bardziej świadomie korzystać ze swoich samochodów. Czasy, w których możemy pojechać autem kilometr czy dwa na zakupy już dawno minęły, więc warto sięgać po alternatywne środki transportu, a jeśli pogoda dopisuje, wybrać spacer. 

Jeśli już musimy odpalić samochód i pojechać gdzieś dalej, czego nie da się uniknąć, pamiętajmy o wskazówkach dotyczących ekologicznej jazdy. Dzięki nim możemy zmniejszyć zużycie paliwa w naszym samochodzie nawet o 20%. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News