Prawie nowa Skoda Superb TDI 170 4x4 "L&K" na sprzedaż. Ma niski przebieg, full wypas i kosztuje tyle co Fabia! [ZDJĘCIA]

Prawie niejeżdżona Skoda Superb TDI 4×4 z najwyższym wyposażeniem w cenie lepszej Fabii to naprawdę wyjątkowa oferta. W czasach, gdy używane samochody potrafią kosztować więcej niż nowe, to niemal cud, że Superb w pełnym wypasie kosztuje tak niewielkie pieniądze. 

skoda-superb-tdi-uzywana
Podaj dalej

Skoda Superb na pełnym wypasie

skoda-superb-tdi-uzywana

Nawet w dzisiejszym, zwariowanym rynku, można natknąć się na naprawdę wyjątkowe oferty. Ta Skoda Superb TDI 170 4×4 Laurin & Klement za 73 000 zł to niemal cud. Przy cenach nowych, czy używanych samochodów, to oferta obok której nie można przejść obojętnie. 

Gdy nowy samochód drożeje o kilkadziesiąt procent, nikt nie ma powodu, by sprzedawać go za takie same pieniądze jak wcześniej. Dlatego drożeją też auta używane – w stosunku rocznym auta napędzane benzyną czy olejem napędowym podrożały o około 10%. I mówimy tu tylko o używkach. Z nowymi też jest dużo problemów, bo nawet jeśli stać cię na ten zakup, na auto poczekasz przynajmniej rok. 

skoda-superb-tdi-uzywana

Rynek wtórny oszalał, ale wciąż można trafić na naprawdę dobrą okazję. To jedna z nich – Skoda Superb. W normalnych warunkach samochód stosunkowo drogi, zwłaszcza jeśli mówimy o silniku TDI, napędzie 4×4 i wysokim wyposażeniu. Ten egzemplarz ma jeszcze dodatkowo automat, a mimo to jego cena jest naprawdę przystępna. 

Mocny Diesel i świetna cena

skoda-superb-tdi-uzywana

Druga generacja Superba nie jest już w kręgu poszukiwań nabywców droższych samochodów używanych. Ale ta Skoda przejechała zaledwie 48 621 kilometrów, co czyni ją niemal nową. 

Z opisu aukcji dowiadujemy się, że pierwszy właściciel jeździł autem tylko w krótsze trasy, co nie jest idealnym sposobem korzystania z takiej lieyzny. Ale mały przebieg daje się we znaki – widać na zdjęciach, że samochód jest jak nowy. Samochód był regularnie serwisowany i jest gotowy do jazdy. 

skoda-superb-tdi-uzywana

Specyfikacja Laurin & Klement z fioletowymi wstawkami, brązową tapicerką i wysokim wyposażeniem spodobają się chyba każdemu. Podobnie jak mocniejszy diesel 2.0 TDI o mocy 170 koni, która trafia na wszystkie cztery koła. Samochód jest wystawiony za 73 000 zł – to cena, za którą można kupić nową nieco lepszą Fabię. 

skoda-superb-tdi-uzywana

Przeczytaj również