Luksusowy SUV z V8 i przebiegiem 653 km "do kasacji". Jest na sprzedaż, a... nic mu nie dolega - cena kusi [ZDJĘCIA]

Jeep Wagoneer to z pewnością jeden z najbardziej spektakularnych samochodów typu SUV na rynku. Choć został wprowadzony na rynek dopiero w lipcu 2022 roku, co nie jest zbyt odległym terminem, jeden egzemplarz zdołał już tracić na plac aukcyjny Copart i może być sprzedany za śmieszne pieniądze. 

Luksusowy SUV z V8 i przebiegiem 653 km „do kasacji”. Jest na sprzedaż, a… nic mu nie dolega – cena kusi [ZDJĘCIA]
Podaj dalej

Ten SUV działa i aż się prosi o zakup

jeep-grand-wagoneer-suv-do-kasacji

Patrząc na te zdjęcia, wydaje się, że ten SUV jest w idealnym stanie. Jednak z opisu aukcji wynika, że Jeep został uszkodzony przez… ogień . Po głębszej analizie zauważycie, że niektóre chromowane wykończenia na zewnątrz mają lekko szarawy odcień. Mimo to, uszkodzenia wydają się stosunkowo niewielkie i możliwe do naprawienia. 

Co ważne, wnętrze tego SUV-a wygląda na nieskazitelnie czyste, bez widocznych śladów uszkodzeń. W związku z tym skóra, panele drzwi, deska rozdzielcza… Wszystko to wygląda tak, jakby dopiero wyjechało z fabryki. I nie ma co się dziwić, bo samochód ma przebieg zaledwie 653 kilometrów. 

jeep-grand-wagoneer-suv-do-kasacji

Spojrzenie pod maskę ujawnia, że silnik nie ma żadnych widocznych uszkodzeń. Pod maską pracuje fantastyczna 5,7-litrowa jednostka V8 o mocy 400 KM i 548 Nm momentu obrotowego. 

Z opisu aukcji dowiadujemy się również, że ten konkretny Jeep Wagoneer ma szacunkową wartość detaliczną 98 094 dolary, czyli około 400 000 tys. zł. Teraz będzie sprzedawany za dużo mniej, a naprawy nie powinny być bardzo kosztowne. 

jeep-grand-wagoneer-suv-do-kasacji

jeep-grand-wagoneer-suv-do-kasacji

Przeczytaj również