Polscy kierowcy wciąż nie wiedzą, że mogą płacić za paliwo dużo mniej. Wystarczy zrobić jedną rzecz [WYJAŚNIAMY]

Paliwo na stacjach paliw wciąż jest koszmarnie drogie. Ceny w okolicach 5,50 zł/litr niestety nikogo już nie dziwią, a zbliżające się wakacje niestety nie są dobrą informacją dla kierowców. Polacy wciąż nie wiedzą jednak, że mogą płacić za paliwo dużo mniej. Jak? SPRAWDŹ TUTAJ. 

Polscy kierowcy wciąż nie wiedzą, że mogą płacić za paliwo dużo mniej. Wystarczy zrobić jedną rzecz [WYJAŚNIAMY]
Podaj dalej

Tanie tankowanie – to możliwe

Wystarczy zrobić jedną rzecz – planować swoje tankowanie. Stacje benzynowe oferują liczne promocje, dzięki którym możemy płacić za paliwo dużo mniej. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Wtorki i czwartki powinny być tymi dniami, kiedy tankujecie paliwo do swoich samochodów. Stacje Shell w całej Polsce oferują wtedy tańszą benzynę i Diesel. We wtorek tańszy jest Shell V-Power 95, natomiast w czwartki Shell V-Power Diesel. 

Paliwa premium w wybrane dni oferowane są w cenie normalnego. Jeśli myślicie, że zapłacicie w ostatecznym rozrachunku tyle samo, jesteście w błędzie. 

Więcej korzyści niż tylko dla portfela

Paliwo z rodziny „V-Power” ma bowiem więcej mocy, dzięki czemu silnik waszego samochodu będzie mniej wysilony. To z kolei sprawi, że spali mniej paliwa, a wy koniec końców będziecie podróżować znacznie taniej. 

Mniejsze spalanie to jednak nie wszystko. Tankując ten rodzaj paliwa wasz silnik będzie utrzymany w większej czystości. Specjalnie opracowywana benzyna i Diesel pomagają w redukcji osadzania się nagaru i innych osadów na silniku. 

Co ciekawe, kierowcy którzy choć raz zdecydują się skorzystać z tej promocji, korzystają z niej regularnie. To tylko potwierdza, że paliwa z rodziny „V-Power” dają radę. Nie bez powodu od lat opracowywane są wspólnie z takimi wyścigowymi stajniami jak Scuderia Ferrari czy BMW M Motorsport. 

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Przeczytaj również