Polscy kierowcy tankują paliwo dużo taniej. Nawet pół baku za darmo! [WYJAŚNIAMY]

Paliwo jest wciąż bardzo drogie, a przecież nikt z nas nie lubi przepłacać. Dlatego też warto korzystać z licznych promocji – ta oferuje nawet pół baku całkiem za darmo. Sprawdź TUTAJ jak zyskać rabat.

samochód z silnikiem diesla
Podaj dalej

Pół baku za darmo? SPRAWDŹ

Benzyna czy diesel
Fot. pixabay.com

Obecne ceny paliw są w Polsce wręcz przerażające. Jeśli ktoś pokonuje samochodem dużo kilometrów, każdy litr się liczy. Jak zatem zatankować paliwo i trochę na tym oszczędzić? Trzeba skorzystać z powyższej promocji. 

Niestety, ale nic nie wskazuje na to, aby ceny paliw miały w nadchodzących tygodniach zmienić się na lepsze. Do tego zbliżamy się do okresu wakacyjnego, który zawsze charakteryzował się wyższymi cenami paliw. 

Oprócz tańszego tankowania, warto też przestrzegać podstawowych zasad „eco-drivingu”. Jedną z nich jest regularne sprawdzanie ciśnienia w oponach. Złe wartości mogą zdecydowanie podwyższyć spalanie w naszych samochodach, a także przyczynić się do szybszego zużycia opon. 

Opony – ważne dla twojego spalania

Korzystając z powyższej promocji, wybieracie też opony, które pozwolą utrzymać „spalanie” w ryzach. Tanie opony mają duże opory toczenia, a co za tym idzie, silnik musi wykonać większą pracę, aby rozpędzić samochód. 

Sięgając po opony producentów „premium” możecie przedłużyć żywotność swoich opon, a także obniżyć spalanie w swoim samochodzie. Wystarczy szybkie zerknięcie na kalkulator i uwierzcie nam, droższe w zakupie opony po paru latach okazują się dużo tańsze. 

Przeczytaj również