Policjanci z Zabrza uratowali łabędzia spacerującego po Drogowej Trasie Średnicowej

Policjanci z Zabrza uratowali łabędzia spacerującego po Drogowej Trasie Średnicowej

Podaj dalej

Policjanci z zabrzańskiej drogówki w poniedziałek 23 marca dokonali nietypowej interwencji. Po Drogowej Trasie Średnicowej spacerował sobie… łabędź. 

Funkcjonariusze patrolujący trasę szybkiego ruchu łączącą Gliwice z Katowicami natrafili na nieproszonego gościa. Środkowym pasem w okolicach Rudy Śląskiej spacerował bowiem łabędź. 

Pies jadący po chodniku Mercedesem-Benz SUV zatrzymany przez policję. Szczęśliwie uniknął kary

Panowie nie czekając zbyt długo zabrali się do pracy. I tak oto łabędź trafił do pobliskiego stawu, dzięki czemu nie zagrażał bezpieczeństwu kierowców. No i przede wszystkim łabądkowi nic się nie stało. 

Cieszymy się z udanej interwencji i życzymy sobie i funkcjonariuszom, aby każda kolejna przynosiła tyle samo uśmiechu na usta. Zarówno jednej, jak i drugiej stronie. 

"Uciekamy stąd" ;D – łabędź na DTŚ uratowany przez mundurowych

Kto spacerował po #DTŚ? Nie uwierzycie… #łabędź! 🦢 ❗️😲 😆 Na trasie #Katowice-#RudaŚląska uratowali go #policjanci z #drogówka #Zabrze👮‍♂️. Przenieśli ptaszynę do stawu, aby nie zagrażała bezpieczeństwu kierowców. #interwencja #ztychzabawnych #uciekamystąd #ruchdrogowy #policja #mundurowi #ptakPolska Policja Internetowe Forum Policyjne PolicjaPro Wydział Ruchu Drogowego – Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach Komenda Miejska Policji w Katowicach

Gepostet von Policja Śląska am Montag, 23. März 2020

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News