Oto zupełnie nowa Skoda Kodiaq. Premiera zaplanowana na 4 października [ZDJĘCIA]

Na tydzień przed światową premierą Skoda zaprezentowała oficjalne szkice nowego Kodiaqa. Flagowy SUV czeskiej marki, zgodnie z zapowiedziami, ma dynamiczny i emocjonujący design. Najbardziej wyróżnia się agresywny przód i charakterystyczne kwadratowe nadkola. Do tego klienci będą mogli wybrać felgi w rozmiarach od 17 do 20 cali, a świeży wygląd uzupełnią masywny tylny zderzak oraz reflektory TOP LED Matrix drugiej generacji.

nowa-skoda-kodiaq
Podaj dalej

Nowa Skoda Kodiaq zaskakuje agresywnym wyglądem

nowa-skoda-kodiaq

Nowa Skoda Kodiaq ma charakterystyczny wygląd i większe wymiary, co zapewnia jeszcze bardziej przestronne wnętrze. Model wyróżnia się wyprofilowaną maską, kwadratowymi nadkolami i kołami w rozmiarach od 17 do 20 cali.

– Całkowicie nowa Skoda Kodiaq jest nowoczesna i dynamiczna. Wdrożyliśmy pierwsze elementy naszego nowego stylu projektowania Modern Solid. Projekt  cechuje się niebywałą praktycznością, a jednocześnie zapewnia jeszcze lepszą aerodynamikę dzięki swojemu kształtowi wyjaśnia Oliver Stefani, szef Skoda Design.

nowa-skoda-kodiaq

W nowym modelu Kodiaq debiutują reflektory TOP LED Matrix drugiej generacji. Tylne reflektory rozciągają się w kształt litery C i są połączone ze sobą na klapie bagażnika poprzez wąski pasek. Wygląd modelu dopełnia nowe, umieszczone centralnie na tylnej klapie, logo Škoda.

Światowa premiera modelu będzie transmitowana na żywo na stronie Škoda Storyboard, a także na kanale YouTube marki 4 października 2023 r. o godzinie 18:45.

nowa-skoda-kodiaq

nowa-skoda-kodiaq

Przeczytaj również