Nowe logo KIA wprowadza ogromne zamieszanie. Ludzie nie wiedzą, co to jest

Kia wprowadziła swoje nowe logo z rekordowym wyświetlaczem pirotechnicznym w 2021 roku, ale wydaje się, że wielu konsumentów jest zdezorientowanych nowym projektem.

kia
Podaj dalej

W szczególności użytkownik Twittera @Shwinnabego zauważył, że liczba wyszukiwań hasła „KN car” w Google znacznie wzrosła od lata 2021 r., kiedy modele z nowym logo stały się coraz bardziej popularne. To zamieszanie wykracza poza wyniki wyszukiwania, ponieważ post na Reddicie wyświetlał zdjęcie samochodu Kia Carnival z zapytaniem „Model samochodu KN?”

Dane Google Trends pokazują, że to zjawisko nie ogranicza się tylko do Stanów Zjednoczonych, ponieważ mieszkańcy Australii, Kanady i Wielkiej Brytanii wyszukują hasła „KN SUV”, „KN car brand price” czy „KN car brand electric”. ” Wyszukiwania w Ameryce są podobne i obejmują „Co to jest marka samochodów KN”, „Samochód KN Carnival”, „Co to jest KN” i „Samochód KN Telluride”.

Podczas gdy miesięcznie jest około 30 000 wyszukiwań hasła „KN car”, Tire Meets Road zauważyło, że „Kia” uzyskuje 1,83 miliona wyszukiwań w tym samym okresie, więc 30 000 to względny spadek w skali. Wydaje się jednak, że często wpisanie „KN c” w przeglądarce Google Chrome automatycznie sugeruje „KN Car” i „KN Car Brand”.

Na pierwszy rzut oka wygląda to na złą wiadomość, ale warto zauważyć, że ludzie są tak zafascynowani pojazdami Kia, że ​​aktywnie ich szukają, nawet jeśli nie wiedzą, czym one są. To nie jest idealne, ale pokazuje, że ludzie chcą dowiedzieć się o nich więcej.

Przeczytaj również