Nowa Dacia jest po prostu genialna! Ten system multimedialny ma wszystko, a kosztuje okrągłe "ZERO"!

Choć niemal wszystkie nowe samochody mają w środku co najmniej jeden wyświetlacz, najnowsza Dacia Sandero pokazuje, że można inaczej. Można taniej i wcale nie gorzej od konkurencji. A może nawet lepiej?

dacia-sandero-media-control
Podaj dalej

Samochód jako jeżdżący odkurzacz za sześćdziesiąt tysięcy złotych?

Dacia znów zaskakuje

dacia-sandero-media-control-smartphone-infotainment-system-2

System multimedialny w najnowszym Sandero jest tak naprawdę bardziej przyjazny dla użytkownika. Dacia nazwała swoją podstawową ofertę po prostu „Media Control”. Wszystko zaczyna się od tego, że musimy pobrać na swój smartfon dedykowaną aplikację. 

Następnie musimy ją dostosować – utworzyć skróty do ulubionych funkcji, czy najczęściej wybieranych kontaktów. Kierowcy muszą następnie sparować smartfon z pojazdem przez Bluetooth i umieścić go na środku deski rozdzielczej. Genialne, prawda? A jakie proste! Dacia znów pokazuje, że taniej nie zawsze znaczy gorzej. 

dacia-sandero-media-control-smartphone-infotainment-system-1

Brak zintegrowanego systemu nie oznacza żadnych braków w nowoczesnych funkcjach. Możemy za pośrednictwem smartfona sterować nawigacją, radiem, muzyką… Możemy dzwonić, aplikacja rozpozna nasz głos, a także przeczyta wiadomości tekstowe. Może też służyć za komputer pokładowy. 

Co chcesz – masz!

Im dalej w las, tym lepiej. Dacia postarała się tak bardzo, że aplikacja jest kompatybilna z przyciskami na kierownicy. To zdecydowanie ułatwia zmianę utworów, stacji radiowych, czy zwiększanie i zmniejszanie głośności lub odebranie połączeń telefonicznych. 

dacia-sandero-media-control-smartphone-infotainment-system-3

System zawiera ostrzeżenie, aby kierowca nie zapomniał swojego telefonu, a także funkcję „znajdź mój samochód”. Jeśli kierowcy nie chcą korzystać ze stacji dokującej, można schować ją pod pokrywą. 

Dacia:Media Controol to kompletny system multimedialny. Obejmuje radio, dwa głośniki, port USB, łączność Bluetooth, a przede wszystkim stację dokująca do smartfonów zintegrowaną z deską rozdzielczą. Od samego początku projektu stacja dokująca była zintegrowana z projektem deski rozdzielczej. To gwarancja komfortu i ergonomii dla naszych klientów. 

Przeczytaj również