Nie musisz tankować "dziadostwa", żeby było tanio! To paliwo jest dziś w mega promocji - i zmniejsza spalanie

Nie musisz tankować "dziadostwa", żeby było tanio! To paliwo jest dziś w mega promocji - i zmniejsza spalanie

Podaj dalej

Tankujący paliwo typu Diesel, a także zwykłą bezołowiową benzynę, nie mają w ostatnich tygodniach łatwego życia. Ceny na stacjach benzynowych przekroczyły już psychologiczną barierę 5 zł, a kierowcy szukają oszczędności. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z tej świetnej promocji, która obowiązuje jednak tylko dziś. SPRAWDŹ TUTAJ. 

Nawet najbardziej oszczędna benzyna czy Diesel przy tych cenach paliw potrafią doprowadzić kierowców do bankructwa. Wszyscy pamiętamy jeszcze zeszłoroczne ceny paliw, które nawet pomijając rekordowe „pandemiczne” ceny, nie przekraczało bezpiecznej granicy 4,30-4,40 zł. Paliwo możemy jednak zatankować taniej, korzystając z TEJ PROMOCJI. 

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

To paliwo daje szerokie korzyści – SPRAWDŹ

Nie tylko ten rodzaj paliwa jest dziś w dużej promocji, więc zapłacimy za niego mniej. Najlepsze jest jednak to, że obniży on spalanie waszego samochodu. Zatankowanie swojego pojazdu dziś, korzystając z tej promocji, przyniesie zatem podwójne korzyści. 

To jeszcze nie wszystko. Paliwo, którego cena jest dziś bardzo mocno obniżona, jest także bardzo dobre dla twoje silnika. Pomaga chronić go przed powstawaniem szkodliwych osadów, zmniejsza tarcie, dzięki czemu energia wykorzystywana jest efektywniej. 

Najważniejsze jest to, że nie trzeba tankować go kilkukrotnie, aby zobaczyć efekty. Shell V-Power 95 działa bowiem od pierwszego tankowania. 

shell-paliwo-benzyna-tania

Utrata mocy? Nie tym razem 

Silniki z biegiem czasu i kilometrów tracą swoją moc – to nieuniknione. Tankując jednak we wtorki lub czwartki możemy zdecydowanie ograniczyć tę przykrą zasadę. Jeśli nie chcesz, aby konie mechaniczne uciekały spod twojej maski, spróbuj skorzystać z tej promocji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News