[OKAZJA] Nie czekaj do ostatniej chwili - kup opony już dziś. Taka promocja szybko się nie powtórzy!

[OKAZJA] Nie czekaj do ostatniej chwili - kup opony już dziś. Taka promocja szybko się nie powtórzy!

opony zuzyte asfalt

Podaj dalej

Choć wakacje jeszcze się nie skończyły, producenci kuszą kierowców promocjami na opony na następny sezon. Korzystając z TEJ PROMOCJI będziecie mogli zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. 

Nie czekaj – kup opony już dziś

opony

Miesiące zimowe jeszcze daleko przed nami, jednak warto zadbać o opony wcześniej. Kupując opony dziś możecie odebrać kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach paliw. Możecie zatankować za nie paliwo, lub wydać na inne cele. Szczegóły promocji znajdziecie tutaj. 

Dlaczego warto? Przede wszystkim promocją objęte są opony Michelin Crossclimate+, czyli opony całoroczne z atestem zimowym. Oznacza to, że są one dopuszczone do ruchu nawet w krajach, które wymagają opon zimowych. 

Opony te pozwolą wam także na dalsze oszczędności. To ogumienie w wielu testach wykonanych przez niezależne niemieckie redakcje osiągnęło świetne wyniki pod względem długotrwałych osiągów i dużych przebiegów. 

opony

Duże oszczędności

Choć opony same w sobie mogą być nieco droższe od konkurencji, jeśli wykonanie proste obliczenia matematyczne, okaże się, że w całym okresie życia opony, wyjdzie ona dużo taniej, niż jej gorsze odpowiedniki. 

Ponadto, całoroczna opona pozwoli wam uniknąć nerwów (i wydatków) związanych z posezonowa wymianą u wulkanizatorów. Nie będziecie musieli stać w kolejkach i tracić połowy dnia. Co więcej, technologia EverGrip sprawia, że będą one działać świetnie zarówno przy -10 stopniach Celsjusza, jak i przy +10. 

A wiemy, jakie są ostatnio u nas warunki atmosferyczne… Dziś (25 sierpnia), choć lato jeszcze w pełni, w wielu polskich miastach o poranku było zaledwie 10 stopni Celsjusza. Zimą wahania te mogą być jeszcze większe, nie mówiąc już o opadach deszczu, śniegu czy jeździe po błocie pośniegowym. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News