Nauka jazdy całkowicie za darmo! Ci kierowcy mogą uczyć się na "kategorię A" nie płacąc ani złotówki

Nauka jazdy to kosztowna sprawa i przekonał się o tym jazdy kierowca, który uczył się na prawo jazdy. A co, jeśli można by nauczyć się jazdy na motocyklu całkowicie za darmo? Z taką inicjatywą wyszedł do miłośników jednośladów Harley-Davidson. 

Nauka jazdy całkowicie za darmo! Ci kierowcy mogą uczyć się na „kategorię A” nie płacąc ani złotówki
Podaj dalej

Nauka jazdy na Harleyach za darmo

Harley-Davidson (3)

Najbardziej znana na świecie firma motocyklowa przez ostatnie kilka lat nie cieszy się najlepszymi wynikami. Był to trudny okres dla kultowego producenta, a trend ten będzie trwał. Ale to nie pierwsze problemy Harley’a, który z pewnością sobie poradzi. Teraz zaproponował akcję pt. nauka jazdy całkowicie za darmo. Wszystko po to, by zgłosić na siebie uwagę. 

Przed feriami zimowymi Harley ogłosił, że przekaże aż 500 szczęśliwcom lekcje w swojej akademii jeździeckiej. Nauka jazdy warta jest około 1000 zł, a lekcje są przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie jeździły na motocyklu. W zabawie mogą wziąć udział tylko osoby nominowane przez rodzinę lub znajomych. 

Harley Davidson prosi ludzi, aby wyznaczyli kogoś, kto zasługuje na udział w zajęciach całkowicie za darmo. Wszystko, co trzeba zrobić, to poinformować firmę, kim jest ta osoba. Oraz przesłać na Instagrama zdjęcie swojego ulubionego motocykla Harley-Davidson z hashtagami #GiftOfRiding i #Giveaway. 

harley

Kuszące nagrody

Oprócz darmowych zajęć nauki jazdy losowo wybrany zwycięzca otrzyma też kartę podarunkową Harley-Davidson o wartości 200 dolarów do wykorzystania na sprzęt. Kolejna karta podarunkowa o wartości 100 dolarów trafi do osób, które dokonały zwycięskich nominacji. 

Theo Keetell, wiceprezes ds. marketingu Harley-Davidson: – Dreszczyk emocji związany z jazdą z najlepszym przyjacielem i ponownym połączeniem się podczas wspólnej przygody to prezent, który zawsze będzie na czasie. Od bocznych dróg po nadmorskie autostrady, jazda motocyklem to odkrywanie na świeżym powietrzu. Uwalnia duszę i poczucie przygody. 

To nie pierwsza tego typu akcja Harleya w tym roku. W lipcu firma ogłosiła inicjatywę o nazwie Learn to Ride, która umożliwiała wzięcie udziału w sesjach coachingowych z trenerami, indywidualnie lub w grupie do 4 osób.

Przeczytaj również