Mamuśka zapamięta tę wizytę na myjni samochodowej do końca życia. Wyśmiały ją nawet własne dzieci

Automatyczna myjnia samochodowa często jest najlepszą odpowiedzią na chroniczny brak czasu. Ta mamuśka chciała jak najszybciej umyć swój samochód i pojechać w dalszą podróż. Zapomniała o jednej bardzo ważnej rzeczy. Wyśmiały ją nawet własne dzieci. 

Mamuśka zapamięta tę wizytę na myjni samochodowej do końca życia. Wyśmiały ją nawet własne dzieci
Podaj dalej

Zawsze sprawdź szyby!

Ta mamuśka zapomniała o tym, że miała niesprawne szyby. To jeden z najbardziej podstawowych środków ostrożności, które podejmujemy na myjni. Zanim wjedziemy i zostaniemy opryskani wodą, sprawdzamy, czy wszystkie szyby i drzwi są pozamykane. 

mamuska-myjnia-samochodowa

Kobieta ustawiła jednak swój samochód w kolejce mimo iż okno kierowcy było w połowie otwarte. Co gorsza, szyba utknęła w tej pozycji. Gdy mamuśka chciała je zamknąć, było już za późno. 

Według opisu filmu na portalu YouTube, szyba w samochodzie już wcześniej niedomagała. Jednak mamuśka całkowicie o tym zapomniała. 

Jedno z dzieci tak skomentowało całe zajście: 

– Przed myjnią mieliśmy pewne problemy z szybą samochodu, ale zupełnie o tym zapomnieliśmy. Moja mama była kierowcą, a mój brat cały czas jadł frytki. Efektem końcowym było przemoczone wnętrze samochodu i dobre, pełne śmiechu doświadczenie.

Gdy było już wiadomo, że szyby nie uda się zamknąć, kobieta próbowała ratować sytuację na wszelkie sposoby. Aby zablokować dostęp wody do kabiny użyła dwóch kurtek, jednak to rozwiązanie nie było zbyt skuteczne. Dzieciaki chyba nieźle się bawiły i podobał im się nieoczekiwany prysznic. Cóż, prawdopodobnie to jedyne słuszne rozwiązanie, kiedy już znajdziesz się w takich tarapatach. 

Przeczytaj również