"Magiczny" licznik w Oplu Astrze. Inspektorzy ITD przecierali oczy ze zdumienia. Nie uwierzysz, co pokazywał!

Inspektorzy Transportu Drogowego niejedno już w swoim życiu widzieli, i niejedno słyszeli. Tym razem jednak przecierali oczy ze zdumienia. Podczas rutynowej kontroli ITD okazało się, że licznik Opla Astry… działał do tyłu! Tak, tak. Nie uwierzysz, w jakim tempie ubywało kilometrów w tej taksówce. 

„Magiczny” licznik w Oplu Astrze. Inspektorzy ITD przecierali oczy ze zdumienia. Nie uwierzysz, co pokazywał!
Podaj dalej

ITD nie wierzyła własnym oczom

itd

W środę, 16 grudnia ITD prowadziła rutynową kontrolę w okolicach Dworca Głównego w Krakowie. Małopolscy inspektorzy zatrzymali taksówkę – srebrnego Opla Astrę. Wszystko było okej, aż do czasu…

W czasie weryfikacji stanu drogomierza z danymi z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców okazało się, że stan licznika wskazuje mniejszą wartość niż ta, którą wpisano w trakcie wcześniejszej kontroli. 

Cofanie licznika nikogo już w Polsce nie dziwi, ale tempo, w jakim ubyło kilometrów w tym Oplu, zaskoczyło nawet ITD! 

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

itd-magiczny-licznik-opel-astra

Potrzebna była policja

Poprzednia kontrola przeprowadzona była 19 listopada, a stwierdzona różnica wynosiła ponad 40 tysięcy kilometrów! Oznacza to, że dziennie z tej taksówki ubywało grubo ponad 1000 kilometrów. Prawdziwa magia. 

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, na miejsce kontroli wezwano patrol policji. Ten prowadzi już w tej sprawie dalsze czynności. 

Przeczytaj również