Macho w starym złomie myślał, że zatrzymanie się na autostradzie to dobry pomysł. Ośmieszył się chwilę później

Macho w starym złomie myślał, że zatrzymanie się na autostradzie to dobry pomysł. Ośmieszył się chwilę później

Podaj dalej

Zatrzymywanie swojego samochodu na samym środku autostrady nigdy nie jest dobrym pomysłem. Przekonał się o tym ten macho w starym złomie, który zajechał kierowcy z wideorejestratorem drogę. Potem było hamowanie, aż w końcu zatrzymał swój samochód i jak poparzony wyskoczył do bójki. 

Taki to z niego macho był

macho-stary-zlom-autostrada

Wysiadanie z samochodu i próba wyjaśniania sobie swoich niesnasek za pomocą obraźliwych słów, lub co gorsza, siły naszych mięśni, to coś, co niestety nas już nie dziwi. Ale autostrada? Panie dzieju, zlituj się!

Sytuacja, którą stworzył ten macho była niezwykle niebezpieczna i szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Udostępniający film napisał w komentarzu, że gdy tylko zjechał z autostrady powiadomił o całym zajściu policję. 

„Chłopaki nie płaczą” – wiedziałeś, że w filmie chodziło o Volkswagena Passata B5? Sprawdź swoją pamięć!

A nasz awanturnik? Cóż… Gdy tylko wyskoczył z samochodu żeby się pojedynkować, kierowca z wideorejestratorem nacisnął gaz, wyminął go i tyle. Facet musiał poczuć się jak ostatni kretyn i bardzo dobrze. Może to będzie dla niego nauczką i następny raz gdy wpadnie na taki „genialny” pomysł zastanowi się dwa razy.

 

Brake check to dead stop on the interstate from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News