Ktoś wyjątkowo nie szanował wnętrza tego Forda F-250. Jakim cudem udało się to wyczyścić?!

Ktoś wyjątkowo nie szanował wnętrza tego Forda F-250. Jakim cudem udało się to wyczyścić?!

Podaj dalej

Nowoczesne pickupy nie są już topornymi ciężarówkami roboczymi, jakie mogliśmy znaleźć 30, czy 20 lat temu. Dziś w ich wnętrzach znajdziemy piękne skóry, cyfrowe ekrany i wysokie metki z cenami. Właściciel tego Forda F-250 wyjątkowo nie szanował wnętrza swojego pickupa. Ten detailer miał przy nim sporo pracy…

… a dokładnie ponad 10 godzin

Ford F-250

Mimo coraz wygodniejszych i bardziej komfortowych wnętrz, nie zapominajmy, że pickupy są przeznaczone głównie do pracy. Ich zadania to ciągnięcie, holowanie, przewożenie… Ten Ford F-250 nie miał łatwego życia przed tym, jak trafił na aukcję. 

Zobaczcie, w jakim stanie samochód przyjechał do detailera Beepz w kanadyjskim Ontario. Właściciel używał ciężarówki do pracy, zbierając śmieci z różnych firm, placów budowy, terenów rekreacyjnych, a następnie je złomował. 

Ford F-250

Pickup może być twój…

Ciężarówka wykonywała tylko ten rodzaj pracy i nigdy nie doczekała się porządnego czyszczenia. Właściciel chciał, aby była wyjątkowo czysta przed trafieniem na aukcję. 

Ford F-250

Rezultaty są drastyczne. Booth potrzebował ponad 10 godzin na wykonanie zabiegów niezbędnych do usunięcia plam. Na powierzchniach tapicerki musiał użyć gorącej wody, wyczyścił panele drzwi i deski rozdzielczej miękką szczotką, a także odparował całą powierzchnię. 

Dobrze jest wiedzieć, że nawet w najbrudniejszych samochodach jest jeszcze nadzieja. Profesjonalne czyszczenie jest często konieczne do usunięcia głęboko osadzonych plam na tapicerce. Przyjemnie jest patrzeć, jak brud i plamy są usuwane, odsłaniając nieskazitelny plastik. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News