Starszy pan w najnowszym Porsche 911 Carrera 4S jeździ po kamienistych wyrypach, aż oczy bolą

Starszy pan w najnowszym Porsche 911 Carrera 4S jeździ po kamienistych wyrypach, aż oczy bolą

Podaj dalej

Porsche 911 Carrera 4S Cabrio nie jest samochodem terenowym. Każdy, kto tego nie wie, albo jest ślepy, albo… Cóż, tę myśl zostawimy już Wam. Niemniej jednak, kierowca tej konkretnej 911 postanowił sprawdzić Porsche w off roadzie. 

Porsche 911

Szczegóły dotyczące tego filmu nie są w pełni znane. Wiemy jedynie, że film został nagrany w pobliżu Sofii w Bułgarii. Wszystko wskazuje na to, że incydent został sfilmowany przez parę rowerzystów. Ich jazdę przerwało niespodziewane nadejście niemieckiego sportowego samochodu. 

Na filmie widzimy czarne 911 Carrera 4S Cabrio, wraz z pięknym czerwonym dachem, prowadzone przez starszego pana. Wjechał w ścieżkę pokrytą kamieniami. I parł dalej. SUV z pewnością nie miałby problemów ze zjechaniem z tego szlaku, ale niskie zawieszenie 911 sprawia, że jest to pojazd mniej niż idealny na tego typu powierzchnie. 

Samochodem w góry i do galerii. Kierowco, od dziś mniejsze ograniczenia

Po 20 sekundach trwania filmu przednie koło unosi się nad ziemię, a samochód ślizga się po nawierzchni. Kilka sekund później słychać głośne szuranie po spodniej części tylnego zderzaka. 

To wszystko jednak nie zniechęciło kierowcy, który kontynuuje jazdę i przecina niewielki strumień. Nie jesteśmy w stanie wyjaśnić, co tutaj się wydarzyło. Jednakże, komentarz do oryginalnego postu na Facebooku sugeruje, że to nie pierwszy raz, gdy mężczyzna wybrał się w teren swoim Porsche. 

Gepostet von Деян Василев am Dienstag, 28. April 2020

Może to droga prowadząca do jego domu? A może po prostu wydał swoje pieniądze z emerytury na Porsche i chce w pełni cieszyć się swoim cackiem? Z dala od publicznych dróg? 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News