Kierowca najnowszego BMW Serii 7 rzucił się we wściekłą pogoń. Ford F-150 próbował ucieczki z miejsca zdarzenia

Kierowca najnowszego BMW Serii 7 rzucił się w pogoń za nieco starszym Fordem F-150, uderzając go i próbując zatrzymać. Według relacji świadków, właściciel pick upa spowodował wcześniej wypadek i próbował uciec z miejsca zdarzenia. 

Kierowca najnowszego BMW Serii 7 rzucił się we wściekłą pogoń. Ford F-150 próbował ucieczki z miejsca zdarzenia
Podaj dalej

Wszystko miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie w Los Angeles. Mówi się nawet, że to właśnie w południowej Kalifornii powstał termin „road rage”, oznaczający mniej więcej tyle samo, co drogowe chamstwo, wściekłość. Latem 1987 roku doprowadziła do tego seria morderstw odbywających się właśnie w ruchu drogowym. 

Wróćmy jednak do roku 2020 i minionego poniedziałku. Na skrzyżowaniu Victory Blvd i Lauerel Canyon Road w North Hollywood przechodnie byli świadkami ciekawego zdarzenia. Kierowca najnowszego BMW Serii 7 rzucił się w pogoń za Fordem F-150, który miał wcześniej doprowadzić do zderzenia z niemiecką limuzyną. 

Komentarze w mediach społecznościowych sugerują taką wersję wydarzeń. Kierowca pick upa uderzył w BMW i próbował zwiać. Niestety dla niego, wybrał złą osobę do tego typu akcji. Kierowca BMW Serii 7 szybko rzucił się w pościg, uderzając w pick upa na samym środku skrzyżowania, próbując obrócić jego samochód o 180 stopni. 

https://www.instagram.com/p/B9TU53bJFNQ/

Filmy z incydentu szybko obiegły media społecznościowe, a 12 godzin później sprawę skomentowała także policja z Los Angeles. „Doszło do aresztowania za napaść z bronią w związku z incydentem, który miał miejsce w poniedziałkowy wieczór.” 

Niestety z tweeta LAPD nie wynika, który kierowca został aresztowany. Możemy jednak założyć, że mowa jest o kierowcy BMW. 

Nie pojawiły się również żadne informacje o tym, aby ktoś ze świadków ucierpiał w tym zdarzeniu. 

Przeczytaj również