Jeremy Clarkson remontuje swoją rezydencję. Jedną rzecz wymyślił specjalnie po to, by wkurzyć ekologów

Jeremy Clarkson remontuje swoją rezydencję. Jedną rzecz wymyślił specjalnie po to, by wkurzyć ekologów

Jeremy Clarkson

Podaj dalej

Jeremy Clarkson rozpoczął prace remontowe nad nową rezydencją w Cotswolds, która nabiera kształtów. Tak, tak, to dokładnie to samo miejsce, które niegdyś wysadził w powietrze podczas swojego show „The Grand Tour”. W domu znajdzie się miejsce m. in. dla sześciu sypialni! Jeden szczegół wzbudził jednak wyjątkowe zainteresowanie mediów i wkurzył ponad połowę kraju. O co chodzi?

Nowy dom będzie też warzywniakiem

Posiadłość Jeremy’ego Clarksona została nazwana „Diddly Squat Farm” i pojawi się a najnowszym sezonie „The Grand Tour”. Ten został opóźniony z powodu pandemii koronawirusa, jednak dziś wiemy już, że pojawi się na platformie Amazon Prime we wrześniu tego roku. 

Kontrowersyjny prezenter wysadził w powietrze swój stary wiejski dom w jednym z odcinków „The Grand Tour”. Wszystko po to, by zrobić miejsce dla nowej rezydencji z sześcioma sypialniami na działce o powierzchni 312 akrów, którą w 2012 roku kupił za 4,25 miliona funtów. 

Jeremy Clarkson

Clarkson postanowił celowo wkurzyć ekologów hodując nieekologiczne warzywa

Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcia rezydencji Clarksona w Cotswolds. Znajdzie się w niej miejsce też dla stodoły i ogrodów, które wkurzyły wszystkich ekologów i połowę Wielkiej Brytanii. 

Jeremy Clarkson

Rekonstrukcji poddany został nie tylko główny dom, ale również stodoły i ogrody, w których Clarkson planuje hodować nieekologiczne warzywa i ziemniaki. Posiadłość będzie oferowała także sklepik „Diddly Squat Shop”, w którym Clarkson będzie handlował nieorganicznymi warzywami. Brytyjczyk zapewnia, że ceny w jego sklepiku będą niższe niż w wielu sieciach takich jak Lidl, czy Aldi. 

Dom Clarksona

Nie tylko ziemniaki i owoce

Według nieoficjalnych informacji w domu ma znaleźć się miejsce na kino w piwnicy, pokój gier na poddaszu. Dopełnieniem będą oranżeria, garaż na pięć samochodów, specjalny garaż na quady, sześć sypialni i pięć łazienek. Ponadto, Clarkson otrzymał pozwolenie na stworzenie „rewelacyjnej stodoły imprezowej” dla wszystkich swoich znajomych z showbiznesu. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News