Jean Alesi aresztowany! Były kierowca F1 zabawiał się ze szwagrem, gdy wszystko poszło nie tak

Jean Alesi aresztowany! Były kierowca F1 zabawiał się ze szwagrem, gdy wszystko poszło nie tak

jean-alesi-f1-aresztowany

Podaj dalej

Każdy z nas, trochę mniej lub trochę bardziej, lubi spłatać dobrego figla swoim znajomym albo rodzinie. Jednak w przypadku Jeana Alesiego, dowcip, który zrobił swojemu szwagrowi okazał się mocno nieudany. Właściwie to była katastrofa. Były kierowca F1 w jego wyniku trafił do aresztu. 

Jean Alesi aresztowany

jean-alesi-f1-aresztowany

Ukochany były kierowca F1 miał ostatnio problemy z prawem w swoim rodzinnym, francuskim Avignon. Jego szczególny dowcip okazał się być mocno… wybuchowy. 

Według różnych doniesień medialnych, w niedzielę, 19 grudnia w okolicy Villeneuve-les-Avignon, wezwano policję. Sąsiedzi donosili o odgłosach eksplozji. Następnie sąsiad zauważył pojazd opuszczający dom z wyłączonymi światłami. Okazało się, że auto należało do szwagra Alesiego, który nota bene jest obecnie w separacji z siostrą kierowcy F1. Szwagier pojawił się na komisariacie. 

Alesi przyjechał na komisariat dzień później aby oczyścić szwagra z podejrzeń. Wyjaśnienie byłego kierowca F1 było takie, że jechał samochodem z synem i przyjacielem, a eksplozja była spowodowana umieszczeniem dużych fajerwerków zakupionych we Włoszech w oknie jego szwagra. 

Francuz dodał, że nie spodziewał się, że fajerwerki będą tak mocne i spowodują takie zniszczenia. Syn i przyjaciel Alesiego zostali zabrani do policyjnego aresztu w celu ustalenia ich współudziału w tym komicznym dowcipie. 

jean-alesi-f1-aresztowany

Kierowcy F1 mają specyficzne poczucie humoru

Dlaczego jednak były kierowca F1 w ogóle pomyślał o takim dowcipie? Cóż, w mediach zostało to opisane jako „kiepski żart”. Najwyraźniej jego szwagier nie postrzegał tego jako powodu do śmiechu. Złożył skargę na uszkodzenie ramy okiennej, choć jak dodaje „nie ma problemu” z 57-letnim byłym kierowcą ferrari. 

– Jean Alesi został aresztowany w poniedziałek około 16:00 za zniszczenie mienia innych za pomocą ładunku wybuchowego – skomentował zastępca prokuratora. – Jestem dość sceptyczny, jeśli chodzi o pojęcie żartu przeprowadzonego po 22:00. 

Chyba możemy śmiało powiedzieć, że Alesi musi zastanowić się dwa razy, zanim spróbuje zrobić komuś kolejny dowcip. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News