Gran Turismo 7 z największą aktualizacją do tej pory. Darmowy dodatek na 25-lecie gry

Kolejna aktualizacja Gran Turismo 7 jest już w drodze i tym razem prawdopodobnie będzie całkiem duża. Aktualizacja została ogłoszona przez producenta Kazunori Yamauchiego w miniony weekend na Twitterze, wraz ze zdjęciem trzech zaciemnionych samochodów. 

Gran-Turismo-7-25th-Anniversary-Update-1536x832
Podaj dalej

Nowa aktualizacja dla Gran Turismo

Sugeruje to, że aktualizacja, która, jak powiedział Yamauchi, będzie celebrować 25. rocznicę słynnej serii symulacji wyścigów, będzie zawierała co najmniej trzy nowe pojazdy. Trudno jednak dokładnie określić, jakie będą to pojazdy ze względu na zaciemniony charakter zdjęć.

Wydaje się jednak, że mamy do czynienia z Nissanem Silvią S14 „Aero”, Fordem Sierra RS Cosworth oraz BMW F87 M2. Pierwszy z nich może być całkiem interesujący, bowiem Gran Turismo dodało do gry model przedliftowy we wrześniu. 

Wraz z poprzednimi aktualizacjami studio Polyphony zawsze dodawało do gry więcej treści wraz z samochodami. Niezależnie od tego, czy są to nowe wyzwania w trybie dla jednego gracza, czy nowe tła dla trybu edytora zdjęć,

Nie tylko samochody?

Chociaż producenci dodali raz nowy tor (i kilka nowych układów toru za drugim razem), dodawanie nowych obiektów do gry było szczególnie powolne. Ponieważ ta aktualizacja świętuje 25. rocznicę serii, może pojawić się potrzeba dodania dużej ilości takiej zawartości. 

Od czasu premiery gry gracze czekali również na funkcję sprzedaży samochodów, która została zapowiedziana w marcu. Ta funkcja nie została jednak jeszcze dodana do gry i może to być dobra okazja, aby to zrobić. 

Nieco dziwnie, jest to trochę wczesny prezent dla serii, której rocznica powinna być obchodzona 23 grudnia, według GT Planet. Być może studio nie chciało konkurować z innymi nowymi grami, które gracze mogliby mieć po Bożym Narodzeniu. Zamiast tego zdecydowało się wprowadzić tę aktualizację wcześniej.

Przeczytaj również