Parkowanie level expert! 99% ludzi już przy pierwszym podejściu wpadłoby do wody, a on parkuje tak codziennie

Parkowanie level expert! 99% ludzi już przy pierwszym podejściu wpadłoby do wody, a on parkuje tak codziennie

Podaj dalej

Znalezienie miejsca parkingowego w dużym mieście zawsze stanowi straszne wyzwanie. Parkowanie jest zmorą nawet dla najbardziej doświadczonych kierowców. Jeśli jednak ci się poszczęści, ustawisz swój wóz w dogodnym dla siebie miejscu. Często nie jest to jednak łatwe. Receptę na ten problem ma ten facet z Toyoty.

Parkowanie level expert

parkowanie-level-expert

Równoległe parkowanie sprawia kłopoty wielu kierowcom, ale nie temu gościowi. Kierowca Toyoty opanował ten manewr do perfekcji. 

Aby mieć pewność, że znajdziesz miejsce parkingowe w dużym mieście, musisz zapłacić. To często wiąże się z dużymi kosztami, jeśli zostawiamy swój samochód na dłużej niż godzinę. Drugim, bardziej nietypowym rozwiązaniem jest zaparkowanie samochodu w trudnym miejscu, które może odstraszyć innych kierowców. Dokładnie to zrobił ten kierowca w Indiach.

Facet znalazł miejsce parkingowe nad rzeką. Pierwszą trudność stanowi przeciskanie się przez barierki bez uszkodzenia samochodu. Innym problemem jest z kolei ocena długości samochodu – jeden błąd może być bardzo kosztowny. Jeśli gość przeliczyłby się z długością, wpadłby prosto do rzeki. 

parkowanie-level-expert

A Ty dałbyś radę?

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gość jeździ dość masywnym minivanem, któremu daleko do tego, aby nazwać go zwinnym. Mimo wszystko, facet wykonuje z powodzeniem ten manewr codziennie. Jeszcze nigdy nie spuścił japońskiego minivana do wody. Domyślamy się jednak, że nie byłby to dla niego problem, bo samochód jest służbowy…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News