Elon Musk wysłał do swoich pracowników krótką wiadomość. Taki szef to "prawdziwy skarb"!

Elon Musk wysłał do swoich pracowników krótką wiadomość. Taki szef to "prawdziwy skarb"!

elon-musk-wiadomosc-do-pracownikow

Podaj dalej

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, wysłał swoim pracownikom krótką wiadomość. I ty jeszcze narzekasz na swojego szefa? Amerykański multimiliarder mimo osiągania kolejnych sukcesów, ani myśli o tym, żeby zwalniać. Teraz „poprosił” swoich pracowników o wzmożenie wysiłków, ponieważ firma chce zwiększyć liczby dostaw w trzecim kwartale. 

Elon Musk – szef roku?

Elon Musk ma nowy pomysł na tanią Teslę

W e-mailu wysłanym do pracowników Elon Musk poprosił ich o „przejście na tryb super hardcore”. Wszystko po to, aby zrekompensować wyzwania produkcyjne, z którymi musiał mierzyć się od początku roku, donosi Reuters. 

Elon Musk:Fala dostaw na koniec kwartału jest tym razem niezwykle wysoka, ponieważ ucierpieliśmy, podobnie jak cała branża, z powodu poważnych niedoborów części na początku tego kwartału. 

Szef Tesli dodał też, że producent zbudował wiele samochodów z brakującymi częściami, które trzeba było dodawać później. – Produkcja na początku trzeciego kwartału była tak trudna, że musimy wejść teraz w tryb super hardcore. Musimy nadrobić to w ciągu 22 dni, aby zapewnić przyzwoitą liczbę dostaw w trzecim kwartale. Jeśli nam się uda to zrobić, będzie to największa fala dostaw Tesli w historii – dodał Elon Musk. 

Elon Musk bliski sensacji! Tesla szaleje w Europie

Rekordowy 2021 rok

Tesla jest znana z tych „fal dostaw” pod koniec każdego kwartału. Co ciekawe, Elon Musk dodał pod koniec swojego maila, że producent chce zmniejszyć falę dostaw w czwartym kwartale. Według niego ma to pozwolić na „rozlanie się” produkcji w czwartym kwartale w celu zwiększenia dostaw na początku 2022 roku. 

W drugim kwartale tego roku Tesla wyprodukowała 206 421 pojazdów, zrealizowała 201 250 dostaw. To rekordowe liczby dla tego producenta. Był to wzrost względem pierwszego kwartału, kiedy Elon Musk wyprodukował 180 338 pojazdów i dostarczył 184 800. I to mimo ciągłych wyzwań związanych z kryzysem półprzewodników. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News