Lamborghini i Rolls-Royce rozbite w wypadku. Sprawca zapłaci za ten numer z własnej kieszeni! Nie zazdrościmy...

Lamborghini i Rolls-Royce rozbite w wypadku. Sprawca zapłaci za ten numer z własnej kieszeni! Nie zazdrościmy...

Podaj dalej

Oto wypadek, jakiego nigdy nie spodziewalibyśmy się zobaczyć. I nie chodzi tu tylko o głównych bohaterów akcji – Lamborghini Urusa, czy Rolls-Royce’a Ghost. Choć to bardzo eleganckie spotkanie, musicie przyznać, że zobaczyć te dwa pojazdy w jednym miejscu jest raczej mało prawdopodobne. A jakie są szanse, że rozbiją się na czymś co wygląda jak senna, angielska wioska? To jednak nie wszystko! 

Lamborghini i Rolls mocno rozbite

lamborghini-rolls-wypadek

Wprawdzie nie mamy wiele więcej informacji, ale kierowca tego Rolls-Royce’a podobno uciekł z miejsca zdarzenia zaraz po stłuczce. Do katastrofy doszło 13 października w Walsall, niedaleko Birmingham w środkowej Anglii. Poza tym, co pokazuje zdjęcie, jest niewiele informacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że winnym tej tragedii jest kierowca Rolls-Royce’a.

Według portalu Express & Star, Rolls rozbił się na dwóch samochodach, z których jednym było czerwone Lamborghini Urus. Tweet z Force Response z kolei informuje, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków i uciekł z miejsca zdarzenia. Wszystko wskazuje jednak na to, że został sfotografowany. Nie jest jasne, czy w Rollsie lub Lamborghini byli pasażerowie, ale najwyraźniej nikt nie odniósł żadnych obrażeń. 

lamborghini-urus-cwany-biznesmen-covid-19

To dobre informacje, bowiem sądząc po uszkodzeniach Rolls-Royce’a, uderzenie w Lamborghini nie należało do delikatnych. Lewa strona limuzyny jest zgnieciona, widoczne są rownież rozległe uszkodzenia maski i grilla. 

Super droga impreza

Uszkodzenia prawego błotnika są przypuszczalnie spowodowane uderzeniem w drugi, nieznany pojazd. W sumie Ghost został potrącony na tyle mocno, że odpalił wszystkie poduszki powietrzne, co samo w sobie jest kosztowną naprawą. Uwzględnijmy naprawdę Rolls-Royce’a, Lamborghini, a powoli dochodzimy do okrągłego miliona. Auć. 

Mamy więc zderzenie między dwoma super rzadkimi i drogimi samochodami, które spotkały się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Kierowca jednego z nich uciekł z miejsca zdarzenia… Jeśli ta cała sytuacja pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi, nie jesteście sami. Jedno jest pewne – skoro kierowca Rolls-Royce’a uciekł z miejsca zdarzenia i są na to dowody, będzie musiał zapłacić za naprawy nie tylko swojego samochodu, ale także Lamborghini. Nie zazdrościmy.

Ceny nowych modeli Rolls-Royce Ghost wahają się od 1 458 196 do 1 709 092 złotych. Lamborghini wygląda przy nim skromnie, bowiem w najtańszej wersji dostaniemy je „już” za 1 250 000 zł.

Volkswagen Passat B5 i śmiertelnie poważne pokazy kaskaderskie. Nic lepszego dziś nie zobaczycie! [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News