Czy tak będzie wyglądało nowe BMW M4? Mamy nadzieję, że nie, bo jest koszmarne

Nowe BMW Serii 4 zadebiutuje już tego lata i wywołuje wokół siebie mnóstwo kontrowersji. Wyścigowe M4 GT3 pojawi się pod koniec roku, a termin debiutu drogowego M4 nie jest jeszcze znany. 

Czy tak będzie wyglądało nowe BMW M4? Mamy nadzieję, że nie, bo jest koszmarne
Podaj dalej

Na instagramie zer.o.wt pojawiły się fanowskie rendery przodu i tyłu, które opierają się na zdjęciach szpiegowskich i wyciekach przedstawiających ogromny grill Serii 4. 

https://wrc.net.pl/mz-bmw-chyba-uznalo-ze-ogromne-nerki-sa-jeszcze-za-male-wycieklo-zdjecie-jak-faktycznie-beda-wygladac-w-nowym-m3-lub-m4

Przód samochodu w tym renderze również ma kwadratowy podbródek, który widzieliśmy, a dookoła oblewają go ogromne otwory wentylacyjne. Musimy sobie powiedzieć wprost – wygląda to wszystko koszmarnie.

Stosunkowo spokojny tył stanowi duży kontrast do chaotycznego przodu. Bardzo przypadły nam do gustu cienkie tylne światła umieszczone dosyć wysoko. Świetnie wygląda też wydech, wszystko to tworzy bardzo symetryczny pakiet. 

Czy tak będzie wyglądało nowe M4? Oczywiście, na odpowiedź musimy poczekać. Dopóki BMW oficjalnie nie zaprezentuje samochodu, pozostają nam tylko domysły. Z całą pewnością niektóre szczegóły będą się różnić, aczkolwiek możemy dosyć bezpiecznie założyć, że rendery użytkownika zer.o.wt są bardzo bliskie rzeczywistości. 

Samochód powinien mieć ponad 500 KM i jeśli tylko nowe M4 będzie wystarczająco szybkie, będziemy mogli wybaczyć mu ogromny grill pod maską.

Przeczytaj również