Ślicznotka podrywa chłopaków cytując Jeremy'ego Clarksona. Nic lepszego dziś nie zobaczysz!

Ślicznotka podrywa chłopaków cytując Jeremy'ego Clarksona. Nic lepszego dziś nie zobaczysz!

Podaj dalej

Wszyscy znamy aplikacje typu Tinder, służące do zawierania nowych znajomości. Ta ślicznotka postanowiła sprawdzić, co stanie się jeśli zacznie wysyłać do męskiego grona użytkowników cytaty z Jeremy’ego Clarksona, Top Geara i The Grand Tour. 

Ślicznotka podrywa chłopaków

Jeremy Clarkson Twitter

Ellie chciała sprawdzić, jak zareagują panowie na cytaty z ich ulubionych programów motoryzacyjnych. Niektóre z tych odpowiedzi było całkiem interesujących, a niektórzy panowie wydawali się mocno zagubieni. 

Pierwszy cytat, jak podkreśla Ellie, jej ulubiony: – Czasami mój geniusz… jest przerażający”. Wysłała go do kolesia o imieniu Leighton, jednak ten nie zdobył się na odpowiedź. Może był żonaty? Ellie nie zniechęciła się jednak i kontynuowała swój eksperyment. 

slicznotka-podrywa-clarkson

Następny cytat okazał się już dużo bardziej trafiony. Tym razem wysłała GIF’a z cytatem „Buduję nuklearną łódź podwodną z Lego, najprawdopodobniej.” Okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem Luke odpisał jej, że też uwielbia Clarksona i od razu kontynuował rozmowę pytając, co u niej słychać. Punkt dla ciebie Ellie!

slicznotka-podrywa-clarkson2

Dość GIF’ów, następny pacjent otrzymał już tekstowy cytat. „Za każdym razem kiedy cierpię na bezsenność, patrzę na zdjęcie Toyoty Camry i od razu mi przechodzi”. 

Bum! Kolejny punkt dla Ellie. Lee był wyraźnie rozbawiony jej tekstem, jednak chyba nie wyczuł, że to cytat z Top Geara. Kontynuował jednak rozmowę pytając, czy dziewczyna nie ma przypadkiem Toyoty Camry. Dwa punkty dla Ellie.

slicznotka-podrywa-clarkson3

Ellie wytacza grube działa

Kolejny cytat i kolejny Luke. Tym razem Ellie napisała: „Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła. To nagłe zatrzymanie, to przez to giniemy”. Luke od razu zorientował się o co chodzi i odpisał kolejnym cytatem Clarksona: – Nie rozumiem bus pasów. Dlaczego ludzie biedni mają dotrzeć na miejsce szybciej ode mnie?

Następnie dodał, że wyjście na randkę do fajnej restauracji i rzucanie cytatami z Clarksona przez cały wieczór byłoby czymś perfekcyjnym. 

slicznotka-podrywa-clarkson4

Z nieba do piekła, następnie Ellie trafiła na Ethana, który otrzymał cytat Amerykanina, kierowcy pełniącego rolę Stiga w pierwszym sezonie The Grand Tour. Napisała do niego: „Turbosprężarka w silniku to sposób, w jaki Bóg mówi ci, że nie masz wystarczająco cylindrów. Ethan odpisał jednak zdawkowo, „Hej, to interesujące”, więc coś mówi nam, że nici z tej randki. 

slicznotka-podrywa-clarkson5

Jako ostatniego na swój radar wzięła Toma, który od razu się w niej zakochał. Napisała do niego: – Mówić ludziom, że jeździsz Nissanem Almere to tak, jakby mówić im że masz ebola wirusa i zamierzasz za chwilę kichnąć. Tom zrozumiał żart i był zachwycony poczuciem humoru Ellie. 

slicznotka-podrywa-clarkson6

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News