Nowa limuzyna BMW 750i xDrive z potężnym V8 po zalaniu. Cena jest śmiesznie niska, można na nim sporo zarobić! [ZDJĘCIA]

Ciężko znaleźć bardziej luksusową limuzynę niż BMW 750i xDrive 2022, ale ten konkretny egzemplarz swoje najlepsze czas ma już chyba za sobą. Samochód jest wystawiony na aukcji Copart i choć nie ma widocznych uszkodzeń wewnątrz i na zewnątrz, samochód został uszkodzony przez powódź. 

Nowa limuzyna BMW 750i xDrive z potężnym V8 po zalaniu. Cena jest śmiesznie niska, można na nim sporo zarobić! [ZDJĘCIA]
Podaj dalej

Limuzyna BMW po zalaniu

bmw-750i-xdrive

Nie ma żadnej wzmianki o tym, jaka konkretna historia przydarzyła się temu BMW. Wiemy tylko, że auto zostało pozostawione na dworze podczas gwałtownego zalania. A może zbyt pewny siebie właściciel próbował przejechać nim przez ogromną, zalaną kałużami jezdnię? Niezależnie od tego, naprawa może być długim i kosztownym procesem. 

Jeśli zdecydujesz się na kupno takiego samochodu, z pewnością będziesz mógł na nim zarobić rozmontowując go i sprzedając części. Oczywiście te, które do czegoś jeszcze się nadają. 

bmw-750i-xdrive

Jak wspomnieliśmy, karoseria BMW wydaje się być w dobrym stanie. Większość paneli można łatwo zdjąć i sprzedać. Podobnie jak wiele części wewnętrznych można by uratować ze złomowiska. Choć możliwe problemy z elektrycznością mogą oznaczać, że część z nich będzie zbyt trudna do naprawienia. 

https://wrc.net.pl/is-pilne-od-1-stycznia-zmiany-na-stacjach-paliw-w-calej-polsce-otrzymasz-zwrot-pieniedzy-znacznie-szybciej

Potężny silnik V8, ale czy działa?

bmw-750i-xdrive

BMW 750i ma pod maską 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, który wytwarza 523 KM i dysponuje momentem obrotowym w wysokości 750 Nm dostępnym już przy 1800 obr/min. 

Z aukcji niestety nie dowiadujemy się, czy silnik odpala, czy ma w sobie wodę, a może okazać się że naprawa będzie zbyt kosztowna. Jeśli jednak silnik zadziała, może być idealnym pomysłem na swap do innego samochodu-projektu.

bmw-750i-xdrive

Przeczytaj również