Benzyna i Diesel dużo taniej tylko w wybrane dni! Sprawdź, kiedy zatankować żeby oszczędzić

Benzyna i Diesel dużo taniej tylko w wybrane dni! Sprawdź, kiedy zatankować żeby oszczędzić

Podaj dalej

Zarówno benzyna bezołowiowa, jak i paliwo typu Diesel, osiągają rekordowe wartości na stacjach benzynowych. Eksperci przewidują, że już wkrótce możemy zapłacić za litr Pb95 i ON w okolicach 6 złotych. Na szczęście są sposoby, aby zatankować swój samochód dużo taniej. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj! 

Benzyna i Diesel tańsze w wybrane dni

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Na stacjach Shell w wybrane dni obowiązuje specjalna cena na paliwo typu premium. Obejmuje ona zarówno kierowców jeżdżących samochodami z silnikiem typu Diesel i benzynowym. Nie tylko paliwo w te dni jest tańsze, ale zaowocuje ono także lepszym spalaniem twojego samochodu. 

To sytuacja w której możemy powiedzieć o tradycyjnym win-win. Korzyści czerpie zarówno nasz portfel, jak i silnik samochodu. 

Paliwo V-Power opracowywane jest przy współpracy tak uznanych marek w świecie motorsportu jak Ferrari, czy BMW M. Jak działa benzyna i Diesel premium? O tym więcej dowiesz się tutaj. 

Nie tylko dziś

shell-paliwo-v-power-pistolet

Promocja na benzynę i paliwo typu Diesel obowiązuje na stacjach Shell już od dłuższego czasu. Warto więc zapamiętać, aby tankować swoje samochody odpowiednio we wtorek lub czwartek. Dzięki temu uda się nam zapłacić za to konkretne paliwo mniej, a sam samochód będzie miał na nie mniejszy apetyt. 

To paliwo jest też dużo lepsze dla silnika pod względem czystości. Już od pierwszego tankowania będziemy bardziej chronić naszą jednostkę przed generowaniem nagaru, czy utraty koni mechanicznych. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News