I Zlot Mitsubishi już we wrześniu

I Zlot Mitsubishi już we wrześniu

Podaj dalej

W dniach 16 – 18 września odbędzie się I Zlot Mitsubishi. Jest to impreza adresowana do fanów i entuzjastów japońskiej marki.

Mitsubishi_KV_ZjazdII_chmury (1)

Jednym z głównych celów, obok integracji, jest szeroko pojęta tursytyka samochodowa. Fani  marki spotkają się podczas wrześniowego weekendu aby odkryć piękne i urokliwe miejsca, jakie mamy w Polsce.

Nie może oczywiście zabraknąć sportowej rywalizacji, z jakiej znana jest marka spod znaku trzech diamentów. Każda z załóg będzie miała możliwość wyboru jednej z trzech tras, różniącej się charakterem, nawierzchnią i zadaniami.

  1. Trasa turystyczna – w którą można wybrać się całą rodziną, będzie wiodła malowniczymi trasami ziemi Tomaszowskiej. Czeka na niej dużo atrakcji dla całej rodziny, zwiedzanie obiektów oraz konkurencje logiczne i sprawnościowe
  2. Trasa sportowa – organizowana w formie Konkursowej Jazdy Samochodem (KJS), przygotowana jest dla wszystkich, którzy chcą poczuć sportowego ducha rywalizacji. Wszystkie próby z pomiarem czasu.
  3. Trasa terenowo-turystyczna – idealna na rodzinną wyprawę, będzie wiodła drogami asfaltowymi i szutrowymi. Oprócz zwiedzania, na uczestników czekają zadania w terenie oraz konkurencje sprawnościowe. Trasa do pokonania każdym SUV-em Mitsubishi z napędem na cztery koła.

 

Bazą zlotu będzie Hotel Magellan w Bronisławowie, koło Tomaszowa Mazowieckiego. Dla uczestników przewidziana jest specjalna cena na hasło „Zlot Mitsubishi” – 199zł za pokój dwuosobowy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i rejestracją na stronie www.zlotmitsubishi.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News