Hyundai Motor Group z jeszcze bliższą współpracą z firmą TomTom

TomTom, specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił pod koniec zeszłego tygodnia, że jego usługi zostały wybrane przez Hyundai Motor Group. Mapy TomTom oraz usługę Real-Time Traffic otrzyma cała linia pojazdów marki w każdym zakątku Europy. W przeciągu najbliższych lat miliony Hyundai zostanie wyposażonych w standardzie w tę technologię.

Hyundai Motor Group z jeszcze bliższą współpracą z firmą TomTom
Podaj dalej

Niezawodna technologia TomTom w modelach Hyundai Motor Group

Hyundai Motor Group (HMG) zacieśnia swoje partnerstwo z TomTom. Co ciekawe, umowa obejmuje również modele Kii oraz Genesis, marki premium HMG. Wiąże się to z wprowadzeniem przez Genesis w ubiegłym roku swojej linii modelowej, wyposażonej w mapy i technologię TomTom. W ten sposób teraz z wysokiej jakości map TomTom będą mogli również korzystać wszyscy klienci Hyundaia i Kii w Europie. 

Zaawansowane mapy TomTom umożliwiają zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy (ADAS) lepiej przewidywać sytuacje na drodze. Mapa ADAS dostarcza systemowi wszelkich potrzebnych informacji, zwiększając tym samym bezpieczeństwo, komfort i wydajność ekologiczną. Dzięki temu innowacyjny system Highway Driving Assist (HDA) firmy HMG może niezależnie zmieniać prędkość w przypadku zmiany obowiązującego limitu. Ponadto umożliwia to automatyczne zwalnianie, poruszanie się po rampach oraz łukach autostradowych w bezpieczniejszy sposób. 

Wszystkie strony zadowolone

 „Cieszymy się, że wszyscy kierowcy Hyundai i Kia w Europie będą mogli korzystać z komfortu i bezpieczeństwa zapewnianego przez najlepszą w swojej klasie technologię geolokalizacyjną firmy TomTom”. „Firma TomTom jest partnerem, któremu ufamy w zakresie dostarczania bardzo dokładnych danych mapowych. Wspomagają one naszą technologię Highway Driving Assist, oraz dostarczają również informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, które pomagają nam optymalizować wskazówki nawigacyjne i przewidywany czas przybycia” – Haeyoung Kwon, Wiceprezes oraz Kierownik ds. rozwoju Infotainment, HMG.

 „Z przyjemnością rozszerzamy naszą współpracę z Hyundai Motor Group, dzięki czemu każdy z ich samochodów w Europie będzie wyposażony w technologię TomTom”, „Hyundai Motor Group jest jednym z najbardziej innowacyjnych i myślących przyszłościowo graczy w branży motoryzacyjnej i z radością oczekujemy współpracy w nadchodzącej dekadzie, tworząc pionierskie rozwiązania, które zapewniają swobodę ruchu w bezpieczny, przyjemny oraz przejrzysty sposób” – Antoine Saucier, Dyrektor Zarządzający, TomTom Automotive.

Przeczytaj również