Huśtawka nastrojów

Huśtawka nastrojów

Podaj dalej

Kilka dni temu ekspert szwajcarskiego Blicka poinformował o dużej szansie dla Roberta Kubicy. Według jego wiedzy Polak miał być już jedną nogą w bolidzie Williamsa. Tymczasem Ted Kravitz, dziennikarz Sky Sports mocno ostudził głowy wszystkich kibiców w kraju.

Saga transferowa z udziałem Roberta Kubicy trwa w najlepsze i mocno elektryzuje wszystkich fanów Formuły 1. Sam zainteresowany konsekwentnie milczy we własnej sprawie i zmusza kibiców do oczekiwania na pomyślne wiadomości. A właśnie takie przeważają w ostatnim czasie. W sobotę Roger Benoit, który pracuje dla szwajcarskiego Blicka informował, że optymistyczne zakończenie historii jest tylko kwestią czasu.

Wszystkich zainteresowanych tematem, na ziemię mocnym uderzeniem sprowadził wczoraj ekspert Sky Sports, Ted Kravitz. Podał on do wiadomości, że angaż Kubicy nie jest wcale przesądzony. Dziennikarz ujawnił, że podczas testów na torze Hungaroring bardzo dobrze spisał się również Paul Di Resta. Włodarze Williamsa mają trudny orzech do zgryzienia, bowiem Brytyjczyk zaprezentował mocne tempo i nie popełniał błędów.

Na korzyść Kubicy przemawia duży potencjał, oraz umiejętność współpracy z inżynierami w kwestii rozwoju bolidu. Di Resta jest dla Williamsa opcją bezpieczniejszą, bowiem ostatni raz starował w cyklu F1 w 2013 roku podczas gdy Polak aż trzy lata wcześniej. Co więcej, w przypadku Brytyjczyka nie ma żadnych wątpliwości dotyczących jego możliwości fizycznych. Niezależnie od opinii eksperci pozostają jednak zgodni w jednej kwestii – ostateczne decyzje zapadną w przeciągu kilka najbliższych dni.

Tagi: Robert Kubica, F1

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News