Hotel organizuje kolację upamiętniającą dzień, w którym Jeremy Clarkson został wylany z Top Geara 

Simonstone Hall Hotel w Yorkshire Dales organizuje coroczną noc steków z okazji rocznicy zwolnienia Jeremy’ego Clarksona z Top Gear. 

Hotel organizuje kolację upamiętniającą dzień, w którym Jeremy Clarkson został wylany z Top Geara 
Podaj dalej

Coroczne wydarzenie ma jeszcze większą wartość w 2020 roku, bowiem od chwili zjedzenia słynnych „fracas” mija już 5 lat. Jezza stracił wówczas pracę w najbardziej popularnym programie telewizyjnym w tematyce motoryzacyjnej. 

Masz ochotę wziąć udział w tym wydarzeniu? Hotel zorganizował nawet specjalny event na Facebooku i zaprasza fanów Clarksona i Top Gear do upamiętnienia starych dobrych czasów. 

Do dziś wydarzenia z 4 marca 2015 roku nie są do końca jasne. Historia głosi, że po długim dniu kręcenia Clarkson uderzył jednego z producentów Top Gear po tym, jak dowiedział się, że w hotelu nie ma steków i frytek. 

Simonstone Hall Hotel nie tylko organizuje kolację ku pamięci kariery prezentera w BBC. Posunął się nawet do postawienia małego znaku informującego odwiedzających o historycznym wydarzeniu. 

https://wrc.net.pl/jeremy-clarkson-oklaskuje-w-studio-kubice-co-za-gosc-to-czysty-diament

Fani motoryzacji i Top Geara z całego świata odbywają coroczną pielgrzymkę i mimo iż wydarzenie na FB pojawiło się niedawno, bardzo szybko znalazło kolejnych chętnych fanów. 

Posiłek to oczywiście stek z frytkami. Na miejscu będzie też wino oraz muzyka na żywo. 

Przeczytaj również