Hamilton wyśmiewa bratanka w sukience

Hamilton wyśmiewa bratanka w sukience

Hamilton wyśmiewa bratanka w sukience

Podaj dalej

Mistrz Świata Formuły 1 Lewis Hamilton przeprosił za udostępnienie filmu na którym wyśmiewa swojego bratanka ubranego w sukienkę.

Film został już usunięty z profilu Brytyjczyka, a ten przeprosił za serię postów opublikowanych na Twitterze drugiego dnia świąt.

Wczoraj bawiliśmy się z moim bratankiem, zorientowałem się jednak, że moje zachowanie nie było właściwe, więc usunąłem post – napisał.

Nie chciałem nikogo obrazić i wyrządzić krzywdy. Ogromnie się cieszę, że mój bratanek wyraża siebie w sposób, na jaki ma ochotę, tak jak powinniśmy robić my wszyscy.

– Chciałbym przeprosić za moje zachowanie. Nieważne skąd jesteśmy, nie mamy prawa marginalizować ani osądzać z boku innych ludzi.

 

Na samym filmie, Lewis mówi: – Jest mi tak przykro. Zobaczcie na mojego bratanka – co ważne, jego profil śledzi prawie 6 milionów ludzi.

Po tych słowach kamera obejmuje małego chłopca ubranego w niebiesko-różową sukienkę księżniczki, wymachującego futrzaną różdżką w kształcie serca.

Hamilton zapytał chłopca: Dlaczego nosisz sukienkę księżniczki? Czy to był twój świąteczny prezent?

Gdy bratanek odpowiedział tak, Hamilton odparł: Dlaczego poprosiłeś na święta o sukienkę księżniczki? Chłopcy nie noszą takich rzeczy!

Cała sytuacja spotkała się oczywiście z ogromną falą krytyki w social mediach, za co 4-krotny mistrz świata przeprosił swoich odbiorców.

Tagi: Hamilton, F1

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News