Hamilton w Call of Duty

Hamilton w Call of Duty

Podaj dalej

Lewis Hamilton zostanie jedną z gwiazd obecnych w najnowszej odsłonie gry Call of Duty. Mistrz świata podąży więc tym samym krokiem, co Kevin Spacey i Sarah Michelle Gellar, którzy pojawili się w poprzednich odsłonach gry odnoszącej na rynku spore sukcesy.

cvekj6pxgaapege

Już od kilku tygodni w Internecie krążyły plotki dotyczące pojawienia się Hamiltona w najnowszej odsłonie gry Call of Duty: Infinite Warfare. Dopiero wczoraj we francuskiej stacji M6 Lewis Hamilton ostatecznie potwierdził swój udział.

Brytyjczyk pojawi się w sześciu scenach w grze, a nagrania z Los Angeles ukazują go w akcji robiącego nietypowe miny, a także prowadzącego dialog.

Hamilton przyznał, że wzięcie udziału w grze jest dla niego dużym przywilejem. – Dorastałem grając w Super Mario, gdzie grafika była już wtedy przestarzała – powiedział. – Patrząc na dzisiejsze gry, to niesamowite, jak wszystko poszło do przodu.

 Kierowca Mercedesa dodał, że wzięcie udziału w nagraniach było świetną zabawą. – Pokochałem to, to świetne doświadczenie. Bycie częścią tej gry to dla mnie wielki zaszczyt. Od wielu lat jestem jej fanem.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News