GTA w realnym życiu: ta pani w Hondzie pokazała jak to się robi

GTA w realnym życiu? Żaden problem. 27-latka została aresztowana po kradzieży Hondy Civic w Doral na Florydzie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta nie zwróciła auta po jeździe próbnej. To co działo się później przypomina sceny z gry komputerowej GTA.

GTA w realnym życiu: ta pani w Hondzie pokazała jak to się robi
Podaj dalej

Chaos rozpoczął się wkrótce po tym, jak Melina Logan wyjechała Hondą Civic na jazdę próbną w południowym Miami. Pracownicy salonu zawiadomili policję, bowiem kobieta po kilku godzinach dalej nie zwróciła samochodu. Ponieważ pojazd miał zamontowany nadajnik GPS, policjanci z Florida Highway Patrol i Miami-Dade najpierw szybko ją zlokalizowali, a następnie dogonili. Problem polegał jednak na tym, że 27-latka ani myślała się zatrzymać. Zamiast tego zdecydowała się na ucieczkę, co doprowadziło do spektakularnego pościgu. W jego szczytowym momencie Logan gnała ulicami ruchliwego Miami z prędkością dochodzącą do 150 km/h. Potem doszło do scen niczym z gry GTA.

Nagranie z kamery samochodowej opublikowane przez policję przedstawia funkcjonariusza ścigającego Logan. W pewnym momencie policjant, kontynuując pościg, zderza się z innym radiowozem zaparkowanym na poboczu autostrady. Pomimo dużego ruchu na drogach Logan lekkomyślnie przemyka między innymi samochodami, po czym zjeżdża na pas awaryjny.

W 26. sekundzie Civic  zderza się z betonową barierą, a następnie uderza w bok ciemnoszarej Mazdy 3. Pościg kończy się chwilę później, gdy Logan uderza w tył ciężarówki i zatrzymuje się na poboczu autostrady. Kobieta nie zamierzała jednak tak łatwo się poddać. Kiedy została już prawie dogoniona przez policjanta, wspięła się na barierkę i wskoczyła do jeziora. Na szczęście funkcjonariuszom szybko udało się ją wyciągnąć z wody i następnie aresztować. Local10 donosi, że Melinie Logan postawiono zarzuty kradzieży i pobicia trzeciego stopnia funkcjonariusza policji.

Przeczytaj również