Grzyb w Fabii R5

Grzyb w Fabii R5

Grzyb w Fabii R5

Podaj dalej

Jak poinformowało RSMP.tv Grzegorz Grzyb podczas Rajdu Nadwiślańskiego zmieni samochód. Czterokrotny mistrz Słowacji wsiądzie do Skody Fabii R5. Informacje potwierdził zespół Polaka Rufa Sport. 

 

fot. Race.sk
fot. Race.sk

– Można powiedzieć, że dostałem prezent od sponsorów. Przed Rajdem Nadwiślańskim okazało się, że jest możliwość wystartować nową Skodą Fabia R5. Samochód będzie od Wevers Sport, z tą firmą jeżdżę na Słowacji Fordem WRC. Można powiedzieć, że podjęliśmy decyzje w ostatniej chwili, żeby na ten rajd go wynająć . Mam nadzieję, że auto zdąży dojechać do Polski. Wybraliśmy Skodę żeby sprawdzić ją pod względem przyszłego sezonu. Tak na prawdę zobaczymy czy jest konkurencyjna do polskich Fordów. Bo to przecież nie fabryczny samochód. Jutro odbędą się testy i zobaczymy jak będzie. Video z naszych testów będzie można zobaczyć na rsmp.tv – powiedział w wywiadzie dla portalu RSMP.tv Grzegorz Grzyb.

Rufa Sport o przesiadce poinformowała także na swojej stronie: – Mamy nadzieję, że podobnie jak w przypadku Fabii S2000 także w R5 naszej załodze będzie się dobrze wiodło na trasach. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News