Gryazin najszybszy na testowym

Gryazin najszybszy na testowym

Podaj dalej

Nikolay Gryazin jadący Skodą Fabią R5 uzyskał najlepszy rezultat na 3,37-kilometrowym odcinku testowym Niechobrz, pokonując o zaledwie 0,244 sekundy Kajetana Kajetanowicza i Aleksieja Łukjaniuka.

Z czwartym czasem za kierownicą Peugeota 208 T16 sklasyfikowany był Jose Antonio Suarez z Akadaemii Peugeota, a czołową piątkę uzupełnił najszybszy po pierwszym przejeździe Grzegorz Grzyb.

Nieco ponad sekundę dalej uplasował się Bryan Bouffier, który zdecydował się przed Rajdem Rzeszowskim na zmianę Forda Fiesty Proto na R5.

Na szóstym miejscu sklasyfikowany został znany z odcinków Rajdowych Mistrzostw Świata Mads Ostberg, a tuż za nim finiszował Łukasz Habaj. Czołową dziesiątkę uzupełnili Jose Maria Lopez i Michel Sylvain.

Lider klasyfikacji generalnej FIA ERC Bruno Magalhaes finiszował na miejscu numer 11, natomiast Jarosław Szeja odnotował 13. czas. Tomasz Kasperczyk i Zbigniew Gabryś ukończyli odpowiednio na miejscach 15 i 16, z kolei Filip Nivette (lider klasyfikacji RSMP) finiszował na 20. miejscu.

Tagi: Rajd Rzeszowski, odcinek testowy, Gryazin

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News