Górski sprawdzian Maja

Górski sprawdzian Maja

Podaj dalej

Już w nadchodzący weekend odbędzie się wielkie święto wyścigów górskich – 9. Hill Climb Limanowa. Na trasie zobaczymy nie tylko najlepszych zawodników z naszego rodzimego cyklu, ale także kierowców startujących w mistrzostwach Europy. Na podjazdach nie zabraknie również zawodników doskonale znanych z rajdowych odcinków – jednym z nich będzie Hubert Maj.

Podczas wyścigu kierowca z Lublina wróci do dobrze znanego z rajdowych tras roku 2016 Mitsubishi Lancera Evo 5. Występ w Małopolsce będzie doskonałym przetarciem przed nadchodzącym Rajdem Rzeszowskim dla zawodnika Ursus Rally Team. Obsługą jego samochodu, podobnie jak podczas rund RSMP zajmie się firma StecMotorsport.

Hubert Maj: – Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać startu za kierownicą samochodu rajdowego. Przerwa między imprezami jest dość długa i czas się odrdzewić przed kolejną niezwykle ważną rundą RSMP. Start ten traktuję czysto treningowo, co nie znaczy, że będę jechał wolno. Tak jak przed każdym zawodami mam bojowe nastawienie i będę walczył o jak najwyższe lokaty.

Na liście zgłoszeń widnieje łącznie 103 zawodników. Wśród nich nie zabraknie również kolegów Huberta Maja z oesów mistrzostw Polski – na trasie zobaczymy jeszcze m.in. Marcina Słobodziana, Rafała Kręciocha, a w specjalnie przygotowanym Fiacie Abarth podjazdy pokonywał będzie Jan Chmielewski.

Tagi: Ursus Maj Stec Motorsport

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News