Finisz na przełomie pierwszej dziesiątki

Finisz na przełomie pierwszej dziesiątki

Podaj dalej

Za nami pierwszy wyścig cyklu Lamborghini Super Trofeo Europe na belgijskim torze Spa-Francorchamps. Po 19 okrążeniach niesamowitej walki na pierwszym miejscu linię mety przekroczył samochód pary Loris Spinelli / Mikael Grenier. Jak poradzili sobie Polacy? Zapraszamy do lektury.

Zmagania od początku obfitowały w sporą ilość walki. Dobrze spisały się załogi teamu mającego swoją siedzibę w Rzeszowie – GT3 Poland. Zarówno jeden, jak i drugi polski samochód poprawił swoją pozycję względem kwalifikacji. Załodze Artur Obuchowski / Mariusz Urbański udało się wbić do pierwszej dziesiątki klasy AM, tuż za nimi dojechał samochód pary Grzegorz Moczulski / Rafał Mikrut.

Obsługiwany przez GT3 Poland Miro Konopka spisał się bardzo dobrze. Po 19 okrążeniach przekroczył metę na 9. miejscu w klasyfikacji generalnej! Jan Kisiel startował z 4. pozycji, później niestety osunął się o jedną pozycję a po zmianie jego partner Morgan Haber dostał karę drive through, co zakończyło się ostatecznie 17. miejscem w klasyfikacji generalnej i 5. w klasie Pro.

Tagi: Lamborghini GT3 Poland Bartosz Opioła Moczulski Mikrut Urbański Obuchowski

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News