Fastline Super S Cup: Znakomity Kaźmierczak pewnie wygrywa w Poznaniu

Fastline Super S Cup: Znakomity Kaźmierczak pewnie wygrywa w Poznaniu

48 interakcji
61988442_2282691201788426_6396302959218524160_o

Podaj dalej

Łukasz Kaźmierczak zdecydowanie zwyciężył w drugim wyścigu Fastline Super S Cup na Torze Poznań. Niedzielne podium uzupełnili obok niego Jacek Cichopek i Marcin Olejniczak.

Za nami świetny wyścig pucharu Fastline Super S Cup na Torze Poznań. Nie brakowało efektownych manewrów wyprzedzania i było na czym zawiesić oko. Jeśli kończyć weekend WSMP, to właśnie w taki sposób!

fot. Grzegorz Kozera

Z pole position do wyścigu ruszył Łukasz Kaźmierczak, a w pierwszej linii swojego Mini Coopera S ustawił także Marcin Olejniczak. Z ostatniego, 13 pola do walki przystępował zaś zwycięzca wczorajszego wyścigu, czyli Jacek Cichopek.

fot. Grzegorz Kozera

Na zawodników czekało 12 okrążeń walki. Od samego początku obserwowaliśmy bardzo mądrą jazdę Kaźmierczaka. Podopieczny Mariusza Miękosia z Fastline Racing Academy stopniowo odskakiwał swoim rywalom i na mecie zanotował przewagę niemal 12 sekund nad kolejnym zawodnikiem.

fot. Grzegorz Kozera

Drugie miejsce zajął… Jacek Cichopek. On po starcie z ostatniego pola skutecznie przebijał się do przodu i zakończył wyścig tuż przed trzecim Marcinem Olejniczakiem. W pierwszej piątce znalazło się jeszcze miejsce dla Jakuba Kojdera i Bartosza Alejskiego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News