Fabrycznie nowy Polonez trafił na sprzedaż

Jeśli jesteście zwolennikami polskiej motoryzacji lat 90-tych, to mamy dla was świetną wiadomość. Do sprzedania jest fabrycznie nowy Polonez z symbolicznym przebiegiem. Problem może stanowić cena, jaką właściciel życzy sobie za pojazd.

Fabrycznie nowy Polonez trafił na sprzedaż
Podaj dalej

FSO Polonez produkowany był od 1978 roku i przetrwał na liniach montażowych najdłużej, bo aż do 2002 roku, stając się ostatnim masowo produkowanym polskim samochodem osobowym po wojnie.

Można tak o nim powiedzieć, ponieważ wprowadzone z biegiem lat liczne „liftingi” i modyfikacje, uczyniły z niego w pełni krajową konstrukcję.

W internecie często pojawiają się ciekawe oferty sprzedaży samochodów. Tak jest i tym razem. Na jednej z polskich platform handlowych pojawiła się właśnie bardzo ciekawa oferta, której przedmiotem jest Polonez Caro Plus z przebiegiem zaledwie 295 kilometrów.

Zakupiony przez pierwszego i jedynego właściciela w Polmozbycie w Dębicy pojazd stoi na oryginalnych oponach, a jego jedynym mankamentem jest delikatna rysa na tylnych drzwiach.

Właściciel chwali się również, że wszystkie części i elementy samochodu są fabrycznie nowe. Chętni na zakup tak dobrze zachowanego Poloneza muszą przyszykować całkiem pokaźną sumę. Sprzedający wycenił auto na 50 tysięcy złotych.

Przeczytaj również