F1 TV Pro za darmo przez 7 dni, czyli przejedź GP Australii patrząc tylko na Roberta Kubicę

F1 TV Pro za darmo przez 7 dni, czyli przejedź GP Australii patrząc tylko na Roberta Kubicę

59 interakcji

Podaj dalej

Liberty Media przygotowało niespodziankę na inaugurację sezonu Formuły 1. Właściciele serii umożliwiają teraz wypróbowanie za darmo przez 7 dni usługi F1 TV Pro, czyli podczas Grand Prix Australii.

Spora część kibiców zapewne będzie śledzić relacje telewizyjne z polskim komentarzem na Eleven Sports 1. Jednak dla samodzielnych analityków, także dziennikarzy, ciekawą platformą jest właśnie F1 TV Pro. Dzięki niej możemy jeszcze wnikliwiej oglądać kazdy weekend z Formułą 1.

Każda sekunda Kubicy

Jedną z największych atrakcji usługi jest możliwość wyboru kamery onboard na każdym z 20 samochodów w stawce. W praktyce oznacza to, że wszystkie treningi, kwalifikacje oraz wyścig możemy spędzić na aureolii FW42 z nr 88, czyli pojazdu Roberta Kubicy.

Korzystając z trybu Battle Mode będzie można na jednym ekranie włączyć także kamery z pokładów dwóch kierowców jednocześnie. Oprócz tego zyskujemy dostęp do wielu statystyk, telemetrii na żywo, podsłuchów komunikatów radiowych (bez cenzury) czy poziomu zużycia opon. W każdym momencie można włączyć powtórkę wybranego fragmentu, aby samodzielnie z różnych ujęć zanalizować kontrowersyjne sytuacje.

Nie tylko live

F1 TV Pro to także możliwość obejrzenia archiwalnych relacji czy dokumentów przygotowanych przez F1 (bez polskiego komentarza lub napisów). Dodatkowo, gdy weekendowi F1 towarzyszą rundy F2, F3 lub Porsche Supercup, to w usłudze także będziemy mogli obejrzeć z nich transmisję.

Wszystko to jest możliwe do oglądania zarówno na pulpitach komputerów oraz ekranach smartfonów z systemami Android lub iOS. W ciągu 7 dni od wykupienia usługi można z niej zrezygnować bez konsekwencji. Po upływie tego czasu z przypisanej do konta karty bankowej pobierana jest opłata za pierwotnie wybrany plan. Do wyboru jest miesięczny lub roczny, kosztujący odpowiednio 7,99 euro lub roczny 64,99 euro.

Rejestracja konta F1 TV Pro możliwa jest TUTAJ. Mogą jej dokonać osoby od 16. roku życia. Do aktywacji usługi konieczne jest skonfigurowanie płatności za pomocą karty bankowej MasterCard, Visa, Visa Debit lub Maestro (tylko w UK). Płatności można skonfigurować także za pośrednictwem sklepu z aplikacjami na telefony komórkowe.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News