F1: 8 najlepszych cytatów Andrzeja Borowczyka z Grand Prix Hiszpanii

F1: 8 najlepszych cytatów Andrzeja Borowczyka z Grand Prix Hiszpanii

dGNk9kpTURBXy8xOTdmM2JiYjFhNjU4YTU3MTYwMTA2NWZjNjc2ZDg5YS5qcGeSlQMAzQHuzQzAzQcskwXNAxTNAbyBoTAB

Podaj dalej

Kibice Formuły 1 po ogłoszeniu informacji o powrocie do kabiny komentatorskiej Andrzeja Borowczyka mieli podzielone zdania na temat słuszności tego manewru.

Za nami pierwsze Grand Prix w wykonaniu duetu Borowczyk – Sokół, a internauci już wychwycili 8 najlepszych cytatów z minionego Grand Prix.

Na fanpage „Cytaty Andrzeja Borowczyka” wczoraj pojawił się konkurs na najlepszy cytat Andrzeja Borowczyka z Grand Prix Hiszpanii.

 

1. „Logika nakazuje żeby Matia Binotto posłuchał Mikołaja Sokoła”

2. „Czy padło tu coś interesującego prócz tych części z bolidu Russella?”

3. „Duża część budżetu, pozwolę sobie na taki żart zawdzięcza miłości pań do toreb której nazwy nie wymienię, dlatego drogie panie przyczyniłyście się do pozostania zespołu”

4. „Kasztany przeciwko orzechom”

5. „Skoro Hamiltonowi założono twarde opony i Leclercowi założono twarde opony, a Hamilton jest kierowcą numer jeden to być może i Leclerc jest tak traktowany”

6. „Nasza ulubiona Kler Łyliams tak nie do końca daje sobie ze wszysykim radę”

7. „Kierowcy doskonale znają tor w Barcelonie w związku z tym osoba kierowcy nie odgrywa na tym torze tak wielkiego znaczenia jak na innych torach”

8. „Spuszczmy już kurtynę milczenia, może nie całkowitego zapomnienia […] niemniej liczymy na nowe otwarcie zespołu Łyliams marząc o pierwszych punktach”

W 2007 roku Andrzej Borowczyk pracował dla stacji Polsat, gdzie wraz z Mikołajem Sokołem (2007-2009), Maurycym Kochańskim (2009-2012) oraz Grzegorzem Jędrzejewskim (2013-2015) zajmował się komentowaniem wyścigów Formuły 1. Teraz jednego z najsłynniejszych komentatorów sportowych w Polsce możemy ponownie usłyszeć, tym razem na antenie stacji „Eleven”.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News