Dziś poznamy zwycięzców sezonu

Dziś poznamy zwycięzców sezonu

Dziś poznamy zwycięzców sezonu

Podaj dalej

Wczoraj o godzinie 19:00 na rynku miejskim w Bieczu, oficjalnie rozpoczęto zmagania w trzeciej edycji Rajdu Grodzkiego. Kierowcy na trasie pojawią się dzisiaj rano.

Rywalizacja będzie odbywała się na dwóch odcinkach specjalnych, które kierowcy będą pokonywali trzykrotnie. Uczestnicy zmagań będą rywalizowali w trzech cyklach: Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS.

Ceremonię rozpoczęcia zmagań swoją obecnością uświetnił Zdzisław Grzyb, który w kilku zdaniach powitał zawodników oraz wszystkich zgromadzonych kibiców. Na starcie pojawiło się wiele zabytkowych i legendarnych samochodów z Audi Quattro A2, Porsche 911 czy Lancią Fulvią na czele. O końcowe zwycięstwo powinni natomiast powalczyć m. in. Krzysztof Głowala, Artur Rowiński, Grzegorz Olchawski oraz Robert Luty.

Pierwszą próbę zaplanowano na godzinę 8:00. Kierowcy pokonają sześć wąskich i wymagających odcinków specjalnych, a zwycięzców powinniśmy poznać około godziny 16:00. Uroczystą ceremonię wręczenia pucharów zaplanowano na 19:00 w okolicach Kina Farys.

Tagi: HRSMP, Rajd Grodzki

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News