Dziennikarz telewizji śniadaniowej zwolniony. Skakał po klasykach z lat 50. i 60.

Dziennikarz telewizji śniadaniowej zwolniony. Skakał po klasykach z lat 50. i 60.

WaS1n2ATTHG1bhHKGkLHpA

Podaj dalej

Dziennikarz telewizji CBS 13 prowadzący śniadaniowy program Good Day Sacramento stracił pracę. Wszystko za sprawą dość kiepskiego żartu, jaki urządził sobie w trakcie zdjęć na żywo podczas targów motoryzacyjnych.

Angel Cardenas został zwolniony z pracy po odcinku, w którym wskoczył na kilka samochodów, w tym na Thunderbirda z lat 50. XX wieku.

– Nikt nie będzie mówił mi, do którego samochodu mogę wsiąść, a do którego nie. Niektóre z nich są niedostępne, więc po prostu będę żył na dziko – mówi Cardenas w filmie, po czym wskakuje na bagażnik żółtego Forda Thunderbirda.

– Czuję się jak dziecko w sklepie ze słodyczami bez właściciela. Możesz zrobić praktycznie wszystko!

– To nie brzmiało dobrze! – mówi po wskoczeniu do samochodu. – Wyszłabym z niego na twoim miejscu – mówi kobieta stojąca obok, po czym pojawia się kolejna osoba prosząca reportera o wyjście z samochodu.

Kilka chwil później nasz główny bohater otwiera drzwi kierowcy różowego Thunderbirda z 1956 roku, uderzając w drzwi samochodu stojącego obok. Następnie wskoczył na maskę nowego hybrydowego SUV-a, mimo iż wspomniał sekundę wcześniej o znaku, który zabraniał dotykania samochodów.

Międzynarodowy Salon Samochodowy Sacramento opublikował na swojej stronie na Facebooku: – Organizator Międzynarodowego Salonu Samochodowego Sacramento skontaktował się z dyrektorem generalnym KMAX TV w sprawie zadziwiającego i okropnego incydentu. Dziś rano otrzymaliśmy telefon, że reporter z programu Good Day Sacramento został zwolniony ze skutkiem natychmiastowym. Stacja wyraziła najszczersze przeprosiny za ten incydent.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News