Design Tesli Cybertruck wygląda nadspodziewanie dobrze w wersji "Sport"

Można śmiało przyznać, że Tesla wywróciła rynek motoryzacyjny do góry nogami prezentując pickup Cybertruck. Najnowszy model z gamy Elona Muska wyróżnia się stylizacją, na którą nikt z nas nie był tak naprawdę gotowy. 

Design Tesli Cybertruck wygląda nadspodziewanie dobrze w wersji „Sport”
Podaj dalej

Jeśli jednak jesteście fanami takiego stylu, możecie zobaczyć jak wyglądałyby produkty amerykańskiej firmy w tej linii, ale dla dwudrzwiowych samochodów sportowych. W tym przypadku rendery przygotowane przez JHD Creative nazwano… Cybercar. 

Oczywiście, mamy już pogląd na to, jak będzie wyglądał sportowy samochód Tesli. Można śmiało powiedzieć, że projekty wyglądają dużo lepiej, niż jakikolwiek inny model poruszający się obecnie po drogach (S, X, 3, Y). Tesla Roadster ma spiczaste reflektory, bardzo wyraźne łuki z przodu i tyłu samochodu, a także przypominający design w stylu Fastback, gdzie tylny słupek rozciąga się aż do pokrywy bagażnika. 

Tak będzie wyglądała najnowsza Tesla Roadster.

Jak więc tak zwany „Cybercar” wypada w porównaniu do Roadstera? Choć jego konstrukcja jest dużo prostsza, możemy przyznać, że auto wygląda bardziej agresywnie. Kanciasty styl zamiast obłych krągłości. 

Przedni pasek ze światłami jest nieco bardziej zagięty niż w Cybertrucku, z logo Tesli umieszczonym bezpośrednio nad nim. Z jakiegoś powodu okno po stronie kierowcy jest pęknięe, co z pewnością jest dziwnym hołdem dla tego, co stało się z Cybertruckiem w trakcie jego prezentacji. 

Powstają kolejne memy o Tesli Cybertruck. Zamierzony efekt, czy dzieło przypadku ?

Przeczytaj również